Parka jesienna lub wiosenna? - Casualism Blog Moda Męska Parka jesienna lub wiosenna? - Casualism Blog Moda Męska

Parka jesienna – Ciepło!

Casualism Blog Moda Męska – Parka jesienna

Absolutnym przymusem na jesień jest parka jesienna, zdecydowanie rzecz warta konkretniejszej uwagi przy kompletowaniu kolejnych części garderoby. Dzisiaj zajmiemy się moją stylizacją, w której główną rzeczą skrajnie użytkową, ale jednocześnie mocno „modną” w obecnym sezonie i poprzednim także jest parka właśnie. Cały zestaw w pełnej szarości, z jednym jedynym kolorem – oliwką, więc mój „numer popisowy” w pełnej krasie.

1 2 3

Parka jaka jest – każdy widzi, wszelkie detale ją cechujące znajdują swoje odzwierciedlenie w użytkowości, bo nie czarujmy się. Parka jest rzeczą przez wojsko wymyśloną jako użytkowa rzecz, posiadająca praktyczne cechy czyli długość niepozwalająca na dostanie się deszczu w wyższe rejony ciała, czy kaptur przed nim chroniący. Prezentowany przeze mnie model posiada dodatkową, odpinaną podpinkę co będzie na zimę sprawą zadowalającą. Na pewno zobaczycie ją i w takiej odsłonie. T U T A J proszę, oto wpis prezentujący zagadnienie parek oraz album ze zdjęciami inspiracyjnymi.

4 5

Pod spodem zwykła, najprostsza zarówno ze względu na rozwiązania jak i sam „design” bluza. Kolorystyka, forma, wszystko co w niej jest spełnia moje oczekiwania w stu procentach i nie widzę ewentualnych poprawek jej wyglądu. Bardzo żałuję, że nie kupiłem przy okazji jej zakupu innych kolorystyk tego samego modelu. Ale nic straconego.

6 7

Na nogach spodnie Lee, wąskie i bardzo mocno dopasowane w kolorze szarości jaśniejszej niż bluza. Taka kolorystyka jest moją ulubioną i dzisiejszy wpis ukazuje to w sposób mocno dosadny. Denim, który użyto do ich produkcji cechuje dość ciekawe rozwiązanie. Mianowicie przy przetarciu go dłonią widzimy efekt podobny do nubuku – czyli zależnie od kierunku przesunięcia po nich dłonią „włoski” układają się w różne sposoby ukazując to ciemniejszy, to jaśniejszy odcień.

8 9

A stopy to raz już pokazywane na Casualism Converse All Star w bieli (poradnik o BIAŁYCH BUTACH), całościowo. Te buty zdecydowanie uwielbiam, ich kolor i forma będzie świetnie współgrać zarówno z jesienią, jak i zimą w przeciwieństwie do Conversów z obwódkami w kolorze czerwieni i granatu – które jak dla mnie są stricte letnie. Buty wypełnione są grubymi skarpetami (T U T A J poradnik), ale nie wełnianymi – na te przyjdzie pora już za jakiś czas przy mrozach.

10 11 12

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Parka jesienna – Ciepło!
5 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT