Kurtka na zimę ?! - Casualism Blog Moda Męska Kurtka na zimę ?! - Casualism Blog Moda Męska

Parrrrka! Prrr! – Kurtka na Zimę

Casualism – Moda Męska Casual – Kurtka na zimę

Ema! Parki polubiłem, pokochałem, lubię i wielbię, akysz złym odczuciom w stosunku do tej cholernie wdzięcznej części garderoby mojej, idealna kurtka na zimę! Następstwem wielbienia, jest chęć pozyskania. Drogą zakupu pozyskałem więc kolejną parkę, w odmiennym do oliwkowego kolorze. Dzisiaj w granacie.

Czytaj dalej

Parka jak widzicie jest. Nie wiem ilu z Was czyta moje wypocenie dłoniowe, więc puszczę wodzy kucowi i napiszę to, co siodłem wytrzepoczę. Zacznijmy od jej koloru, bo to jest to, na co uwagę zwracamy natychmiastowo! Granat. Błyszczący. Po zapachu przypomina mi impregnowaną bawełnę, co tą drugą kwestię potwierdza metka. Co do impregnowania woskiem – nie mówi nic, aczkolwiek może się myli, bo generalnie moje zdanie w tej kwestii jest decydującym. Zobaczymy czy jutro zmieni zdanie. Dokonałem na niej własnoręcznej przeróbki, właściwie nieco podobnej do tej, którą krawcowa dokonała w pierwszej parze. Wypuściłem sznurek z pasa z wewnętrznej części – na zewnątrz. Cholera, wyszło ciekawie, rozbudziłem białym sznurem nieco ciemny, cichy przód. Wyciąłem więc małe dziurki, resztę majdanu wręcz przeniosłem z wewnątrz. Za dużo pisania, a nikt pewnie nie będzie w tym temacie zainteresowany, bo kto chciałby ciąć nożyczkami kurtkę ze sklepu? Jestem zadowolony. Jam to uczynił.

Pod kurtką bluza w absolutnie minimalistycznym wydaniu. Jest to typowy sweatshirt produkcji jakiejśtam. Szarość jako kolor niemożliwie przyjemny, pasujący do wszystkiego to pierwszy strzał, który oddaję przy żurawiu w sklepie. Jakże celny!

Na nogach czarne jak smoła jeansy. Wąskie, bez dodatku elastanu spodnie, których użytkowania jest kurde tak trudne, jak trudne użytkowanie spodni może być. Ale lubię je, mają twardy charakter i trudności zaakceptować to mus.

Na stopach nieco brudne, ale jakże ładne Najki ze skóry. Pomimo faktu, że w garderobie buty mnożą mi się niepostrzeżenie, jak króliki czy inne szczury, siłą rzeczy codziennie znajduję młode – to wracam do tych i wykorzystuję je aż wióry lecą. Na szczęście są w stanie wskazującym na zaledwie lekkie zużycie, użytkowanie ich nie nosi więc znamion gerontofilii, czy nekrofilii.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Parrrrka! Prrr! – Kurtka na Zimę
4.67 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT