Pierwszy! – koszula flanelowa i marynarka

Casualism – Moda Męska Casual – Koszula flanelowa

Pierwszy w 2014. Zestaw niezimowy, niejesienny, niewiosenny, nieletni także. Pod spodem koszula flanelowa.

Czytaj dalej

Na wierzchu marynarka, która tym razem ze względu na grube warstwy pod spodem opina mnie w punkt. Bardzo lubię ten efekt, tym bardziej, że ostatnio dość intensywne treningi na siłowni pomagają ten efekt osiągnąć. Od wielu lat obserwuję u siebie (taka mała dygresja) szybką przemianę ciała przy wysokiej chęci i ambicjach. Pochwalę się – jako, że to mój Blog i moje okno na internetowy światek – iż przy pomocy wysokobiałkowej diety, na razie bez odżywek, z codziennymi treningami (hitt/fbw#1/hiit/fbw#2/hiit/fbw#1/dnt) straciłem 3 cm w pasie, jednocześnie zwiększając wagę o 4 kilogramy. Trwa więc ciekawa nadbudowa mięśni, w miejsce fat’u. Jestem zadowolony, bo dodatkowe kilogramy równają się powiększaniu masy mięśniowej. Około kwietnia, gdy z suchego mięśnia (me want!) będę zadowolony w pełni mam zamiar rozpocząć ~miesięczną wycinkę „przedletnią”. Uwielbiam wpadać w trans. Wam także polecam zacząć treningi. Pamiętajcie, samo się nie zrobi.

Pod marynarką miejsce znalazł dla siebie gruby, kaszmirowy sweter. Od czasu jego zakupu dość ciężko oderwać mi się od jego miękkości i pięknego splotu. Sam splot jest dość luźny, więc ciepłą nie daje „nadmiar”, a daje go w sam raz. Przynajmniej na pogodę w dniu robienia zdjęć.

Pod swetrem gruba koszula flanelowa, która przy pomocy zarówno hiper-ciepłego materiału, jak i kolorystyki – wpadła mi w zestaw samoistnie!

Jedna z bransoletek od Magdy z Mollie.pl KLIK.

Buty to ceglastopodeszwowe bucksy.

NAJLEPSZEGO NA 2014!!!
Po tysiąckroć!
Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Pierwszy! – koszula flanelowa i marynarka
5 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT