Casualism Blog o Modzie Męskiej – Piłka nożna, styl piłkarzy? Album inspiracyjny
Parę dobrych lat temu gdy mój wiek poprzedzała piękna, cudowna wprost jedynka lubiłem piłkę nożną. Lubiłem pograć, lubiłem pooglądać, lubiłem poczytać i obgadywać. Nawet byłem dobry, reprezentowałem szkołę w zawodach międzyszkolnych. Z konkretnymi sukcesami. Lata minęły, a ja całkowicie straciłem zainteresowanie tym sportem. Nie śledzę żadnej ligi, a spotkania które oglądam to tylko sekundowe przerywniki gdy „skaczę” po kanałach w poszukiwaniu czegoś godniejszego mojej uwagi. Siłą rzeczy rzadko się to zdarza, bo moje wolne chwile spędzam z Wami 😉 Ale nie przeszkadza mi to w pewnej kwestii, która od jakiegoś czasu nie dawała mi spokoju. Czy piłkarze mają styl? Jaki jest styl piłkarzy? Dzisiaj album inspiracyjny.
Obraz piłkarza mamy w głowie mocno zakorzeniony. Nażelowany do granic przyzwoitości, wydepilowany na całym ciele goguś z fryzurą na irokeza, w dalszym ciągu znaną i uwielbianą przez młodych adeptów tego sportu. Ja, przyznam się bez bicia, również tego typu skojarzenia miałem i ciężko było mi z nich wyjść, ale gdy zacząłem grzebać i grzebać to znalazłem ciekawe odstępstwa od tej reguły. Zobaczcie sami i koniecznie napiszcie co myślicie!
Jesteśmy po. Oczywiście większość dobrych zestawów prezentował Beckham i nieco Pirlo. Macie swoje ulubione zestawy?
Becks to oczywiście klasa jeśli chodzi o styl! Podobnie Pep Guardiola, zawsze świetnie ubrany. Reszta zdjęć moim zdaniem niepotrzebna i raczej utrwalająca stereotyp piłkarza niż coś wnosząca do dyskusji. Dodałbym Gerarda Pique i Arka Milika 😉
pozdrawiam
Beckham jest przykładem wprost genialnej transformacji. Jak dla mnie dopasowanie ubrań względem jego osobowości i fizycznych cech jest wprost genialne. Ile w tym zasługi „jego”, a ile stylistów – nie wiem. Właściwie mnie to nie obchodzi, wazny jest efekt 😉