Pilotaż – Skórzana Pilotka

Casualism – Moda Męska Casual – Skórzana Pilotka

Dzisiaj na talerzu skórzana pilotka. Moim nowym, najnowszym nabytku, który wypełnił grubą lukę w mojej garderobie. Ale do rzeczy…


Jak widzicie jest to kurtka pilotka z Massimo Dutti. Generalnie oceniam jej zakup jako udany, nie wymagam od kurtki niczego więcej niż otrzymałem. Sam jej zakup nosił znamiona hmm…problematyczności, ale koniec końców moje na wierzchu – kupiłem ją.
Brak w mojej garderobie było rzeczy stylowych, stosunkowo na bardzo chłodne dni, wręcz na zimę. Zawsze brakowało mi tego czegoś, w czym z chęcią wystawiłbym nos na działanie ujemnych temperatur. Na szczęście ta kurtka wypełniła lukę i ze względu na jej posiadanie – czuję się zdecydowanie lepiej ubrany na przyszłą (lub jeszcze obecną, kto wie) zimę.
Dopasowanie. Cóż, tutaj moje obiekcje były zdecydowanie największe i wokół nich kręciło się moje „za i przeciw” w sposób najmocniejszy. Generalnie rzadko kupuję rzeczy, pod które można włożyć swobodnie sweter, bądź ciepłą bluzę i zapiąć się pod szyją. Ta kurtka ze względu na chłodny charakter od razu przywiodła mi myśl – „ej, spasuj „. W tej kurtce jak widzicie sweter sobie dobrze radzi. Jest dopasowana i to stosunkowo mocno jak na rodowód i charakter tej kurtki, ale znacie mnie i moje zamiłowania znacie także.
Cała reszta to swetry, jeansy, buty i torby.
Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Pilotaż – Skórzana Pilotka
5 z 3 ocen

    ADD YOUR COMMENT