Płaszcz beżowy męski

Casualism – Blog Moda Męska – Płaszcz beżowy męski

Taka pogoda to duże wyzwanie, przynajmniej dla mnie. Zwykle staję przed obliczem albo braku wyboru albo wyboru nadmiernego. W przypadku dzisiejszym zdecydowałem, że czas zawalczyć. Płaszcz beżowy męski i czarna reszta. Ciekawi mnie Wasz odbiór tej stylizacji.

1 (2) 2

Jak widzicie płaszcz to w dalszym ciągu płaszcz. Na jego temat ciężko wymyślić nowy opis czy nowe detale, prócz faktu, że używam go dosyć często. Kolor, krój, materiał – to wszystko spowodowało, że mimo mojej niechęci skierowanej do płaszczy zakochałem się w nich. Choć może nie we wszystkich. Polubiłem tylko takie, które nie niosą skojarzenia czasów pradawnych.

3 4

Pod płaszczem czarna, typowa do bólu bluza, której fason, wspomniany kolor czy projekt wpasowały mi się tu w sposób bardzo dobry. Wolałbym ją nieco grubszą i bardziej mięsistą, ale takie rzeczy tylko wiecie gdzie.

5 6

Na nogach czarne jeansy. Tak czarne, jak i reszta mojego ubrania płaszcz od tego odejmując. Wąskie, stosunkowo nieprzesadnie długie.

7

Stopy to opisywane w OSTATNIM wpisie, przerabiane buty marki Venezia. Teraz widzicie je w akcji, w naturalnym im środowisku.

8 9

 

Płaszcz – H&M, Podobny1 Podobny2

Bluza – H&M, Podoba1, Podobna2

JeansyLee Powell

Buty – Ciężko o podobne 😉

PRZYPOMINAM O KONKURSIE!

Utskrift

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Płaszcz beżowy męski
5 z 16 ocen

    ADD YOUR COMMENT