Płaszcz camel męski - Casualism Blog Moda Męska Płaszcz camel męski - Casualism Blog Moda Męska

Płaszcz camel męski

Casualism Blog Moda Męska – Płaszcz camel męski

W dzisiejszym wpisie stylizacyjnym zaprezentuję płaszcz camel męski. Model, który zakupiłem niedawno stał się dla mnie jednym z lepszych zakupów w tym roku w ogóle.

Płaszcz camel męski

Płaszcz camel męski

Sam zestaw jak widzicie składa się z rzeczy, których Bigwig ma w swojej szafie w nadmiarze 😉 Płaszcz, jak wspomniałem wyżej, to model z tego roku sygnowany przez Beckhama jako niezbędne rzeczy, dla których miejsce powinno znaleźć się w każdej garderobie. Jest w tym prawda, szczególnie tycząca się płaszcza. Tak jak wspominałem w jednym z poprzednich wpisów płaszcz został lekko zwężony w talii, a rękawy nieco skrócone. Rozmiarówka H&Mu ewidentnie faworyzuje niewysportowane sylwetki, więc musiałem posiłkować się zakupem rozmiaru większego niż mój natywny po to, by dopiąć się w nieprzerabialnej dla krawcowej klatce piersiowej. Płaszcz wymiętolony, bo pół dnia przesiedziałem w nim w samochodzie. Efekty użytkowania danych rzeczy powinny być dla Was wbrew pozorom czymś dającym zaufanie do mnie jako prawdziwego Blogera.

Płaszcz camel męski Płaszcz camel męski

Pod spodem jedna z dżinsowych koszul, których w szafie posiadam pokaźną ilość, a ta różni się od pozostałych chyba tylko guzikami 😉 bardzo fajna, choć mocno twarda i niezbyt przyjemna w dotyku rzecz, bez której mój tydzień nie istnieje.

Na nogach jeansy z Zary, które wskutek zimowego nabrania wagi nieco się skurczyły 😉 Ale dobre są, a lepsze będą. Gdy zima nas opuści a ja będę mógł znowu ćwiczyć celem zrzucenia warstwy tłuszczu osadzonej na całym ciele. Nike Roshe z kolei to nie jest but, który jako pierwszy wpada na myśl gdy do ręki bierzemy płaszcz, w szczególności beżowy. Cóż, z elegancją te buty nie mają wspólnego dosłownie nic, a ich „klasa”  w rozumieniu formalności dosłownie nie istnieje. Ale nie ma tego złego – zestawienie mi się spodobało na tyle, że chyba założę je raz jeszcze. Kolor Team Red, nieprodukowany już model. Swojego nie oddam 😉

Płaszcz camel męski Płaszcz camel męski

Płaszcz camel męski

A akcesoria? Zegarek firmy Lorus w czerni, który do zestawu tego dobrał się jak trzeba oraz szalik, który dostałem w ramach jednego z prezentów. Generalnie z obu rzeczy zadowolony jestem w pełni i ciężko będzie mi się dobrać do ich minusów 😉

Płaszcz – H&M, Podobny TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ również ciekawy

Koszula – Jack&Jones, Podobna TUTAJ lub TUTAJ w fajnej odsłonie

Spodnie – Zara, Podobne TUTAJ, TUTAJ

Buty – Nike Roshe Team Red

SzalikH&M

Zegarek – Lorus RT365CX9

Płaszcz camel męski

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Płaszcz camel męski
4.95 z 19 ocen

    ADD YOUR COMMENT