Płaszcz camel męski - Casualism Blog Moda Męska Płaszcz camel męski - Casualism Blog Moda Męska

Płaszcz camel męski

Casualism – Blog Moda Męska – Płaszcz camel męski

No więc było chłodniej, czas więc wdziać coś, co ten chłód powstrzyma. Dzisiaj ciekawy zestaw, gdzie główne skrzypce grał będzie płaszcz camel męski. Myślę, że zestaw przypadnie do gustu wielu z Was.

1 2 3

Idąc od góry widzimy tytułowy płaszcz, dzisiaj w nieco innym wydaniu będący nieco pomostem między zestawem formalnym, a pół-formalnym. Płaszcz beżowy od początku widział mi się jako mocny punkt w garderobie, ale rzeczywistość okazała się inna. Użytkuję go stosunkowo rzadko, jest zbyt ładny by cisnąć nim jako codzienne okrycie wierzchnie. Z tego względu zarezerwowałem go sobie jako okrycie specjalno-okazyjne. Kolor ten jest dość ciężki w użytkowaniu, ale bynajmniej nie ze względu na trudność dobrania do niego pozostałych części garderoby (to jest łatwe), ale ze względu na czyhające wokół zabrudzenia. Oj, byłoby mi go żal.

4 5

Pod spodem marynarka, która ledwo ledwo weszła pod płaszcz nie burząc zbyt mocno jego linii. Jest na absolutnej granicy i nieco grubszy materiał marynarki stworzyłby nieprzyjemne dla oka wybrzuszenia. Szczęście jest w tym wszystkim takie, że ani marynarka, ani płaszcz nie posiadają wypełnień w ramionach. Zachowana została więc naturalna linia ramion, co przy tym zestawieniu niezmiernie mi grało.

6 7 8

W marynarce z kolei widzimy koszulę, którą podarowała mi firma TRASHNESS (dokładnie TA KOSZULA). Tym razem wybrałem nieco mniej elegancką wersję. Ta jest mocno casualowa, choć z kołnierzykiem typu cut-away. Świetna koszula, choć w dotyku podczas chłodniejszej pogody średnio przyjemna – daje wrażenie troszkę zimnej, ale jest to cecha rewelacyjna na cieplejsze dni. Dla bardziej prozdrowotnych – szalik oryginalnie zawiązany był ściślej, tutaj chciałem pokazać koszulę i całe wnętrze.

9 10 11

Na nogach wełniane spodnie flanelowe we wzór mikro jodełki. Generalnie nie mam co o nich więcej powiedzieć. Oceniam je bardzo dobrze. Stopy z kolei zdobią monki patynowane przeze mnie.

12 13

PłaszczH&M, Podobny

Marynarka – H&M, Podobna

Koszula – Trashness

Spodnie – Tiger of Sweden

Buty – Zara (patynowane), Podobne

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Płaszcz camel męski
4.94 z 18 ocen

    ADD YOUR COMMENT