Koszulka polówka i błekit - Casualism Blog Moda Męska Koszulka polówka i błekit - Casualism Blog Moda Męska

Polowy błękit – koszulka polówka

Casualism – Moda Męska Casual – Koszulka polówka

Ahoj!

Zestaw dzisiejszy, a właściwie ten, który miałem na sobie podczas robienia zdjęć, to strice lato w bardzo ciepłym wydaniu – jak widzicie lezy na mnie koszulka polówka. Tak jak nie lubię chodzić bez okryć wierzchnich – tak z chęcią w ten dzień chodziłem bez. Proste. Aura. Pogoda.

Mam na sobie zwykłą, ot polówkę w pasy. Kolory są neutralne więc sama koszulka jest jak dla mnie hiper łatwa do jakiejkolwiek aranżacji. Pasy w skali szarości i granatu mogą pasować do wszystkiego. W ubiegłym roku poruszałem kwestię kołnierzyka, poruszę i teraz. Tak. Ten podwójny kołnierzyk i mnie denerwuje.

Spodnie to błękitne chino typu spranego, wypłowiałego od słońca. Preferuję takie, zużyte i styrane kolory. Fakt jest taki, że posiadają zalety spodni o ciekawym kolorze, ale bez nachalności. Subtelnie, z klasą, w przeciwieństwie do spodni z ostrym kolorem, których w mojej garderobie brak.

Buty, moje ulubione już sneakersy. Nic, tylko chodzić w nich aż się znudzi. Brudu nie łapią, to tak gwoli wyjaśnienia. Zastosowałem i do nich nano-protector, więc są odporne na wodę i połowicznie na brud. Pewnie mocno wtarty piasek zostawiłby ślad…Zdecydowanie czuć różnicę (pozytywną!) w łatwości ich utrzymania. Wewnątrz oczywiście linery. W tym przypadku Calzedonia.

Polo – C&A
Spodnie – Jack & Jones
Buty – Nike GO Leather

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Polowy błękit – koszulka polówka
3.6 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT