Preppy styl męski – ALBUM

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Preppy styl męski – ALBUM

Wiecie wszyscy zarówno po moich wpisach, jak i po moich tekstach czy komentarzach – że wprost uwielbiam różnorodność stylu. Uwielbiam nie mieścić się w żadne ramy, uwielbiam nie być ograniczany. Dzisiaj wpis, który z poprzednim nie ma wspólnego dosłownie NIC, no może poza byciem wpisem na Casualism.pl 😉 Tym razem mamy więc album, a w nim zawartość w postaci stylu preppy, ale z lat już ubiegłych, przeważnie wręcz z ubiegłego wieku. Zobaczcie sami!

FFfDoXR (1)

Styl preppy rządzi się swoimi prawami, które w Polsce ciężko poprawnie wcielić w życie. Chyba wprost żadna z naszych uczelni nie jest tak „ekskluzywna” jak uczelnie wchodzące w skład Ivy League, a już na pewno żadna z nich – nie jest aż tak „shajpowana” jak Harvard czy Yayle, co nie oznacza, że się tak ubierać nie da – bo się da, ale bywa z tym ciężko. Otoczenie odczuwa osoby w koralowych spodniach i granatowym blezerze jako sztucznego „chłoptasia” z ojcem prawnikiem. Sam również styl preppy oceniam dość różnie, zależnie od danego zestawienia a nie jako styl, bo mam wrażenie, że styl jako całość jest mocno wyuczony i nie ma w sobie krzty realizmu i prawdziwości, szczerości.Potrafi wyglądać świetnie, potrafi zatrzymać oko na dłużej, ale potrafi również dosłownie odrzucić. Poniżej macie więc już czwarty album na Casualism.pl obrazujący ten właśnie preppy styl. Zobaczcie o czym mowa!

Prep, Ivy, Trad Inspiration

TUTAJ pierwsza część,  TUTAJ druga, TUTAJ część trzecia.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Preppy styl męski – ALBUM
5 z 8 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *