Ramoneska męska - Casualism Blog Moda Męska Ramoneska męska - Casualism Blog Moda Męska

Ramoneska męska

Casualism – Moda Męska Blog – Ramoneska Męska

Oj tak, jak ja uwielbiam czarne połączenia. Przy zimowej, czy naprawdę chłodnej aurze gdy codzienność jest szara, ponura i nieprzyjemna – kolorami idealnymi są odcienie mojej uwielbionej od zawsze spektrum szarości.

1 2 3

Całość zestawu, który prezentuję tutaj to styl idealnie przypisany do firmy Saint Laurent (poprzednio Yves Saint Laurent). Motywem przewodnim tej marki są głównie duże skojarzenia z luzem, rockiem i…prochem 😉 co przyznam się Wam, że powoduje we mnie niesamowicie pozytywne odczucia, mimo bardzo nieciekawych konotacji.

4 5

6

Uwielbiam kolekcję SL szczególnie w kontekście ich przepięknych wyrobów skórzanych, w których jestem bez wzajemności zakochany. Moja kurtka co prawda leży na drugim biegunie i znaczka tej sławnej marki nie widziała nigdy, ale nie zatrzyma jej to przed rewelacyjną prezentacją. Kurtkę dosłownie uwielbiam. Twardy, ciężki charakter i do bólu klasyczna forma bez udziwnień to coś, czego przy tej kurtce potrzebowałem. Nieskazitelna, czysta forma potęgowana przez bardzo prostą skórę bez zagięć i zużycia. Wybaczcie moje zachwyty nad nią, ale ta kurtka na to zasługuje jak żadna inna…

7

8

Pod nią koszula firmy Tailor Store ( TUTAJ KONKURS i zdjęcia detali) wykonana z niezwykle miłej w dotyku flaneli bawełnianej. Zdecydowałem o jej rozpięciu, by ukazać nieco torsu drapowanej koszulki w barwie szarej.

9 10

Na nogach woskowane spodnie z H&M’u, które przy stosunkowo połyskującej górnej części dzisiejszego ubioru nie były moim pierwszym-lepszym wyborem. Generalnie nie miałem przekonania czy zestaw zadziała posiadając na dwóch (trzech właściwie) biegunach elementy stosunkowo lekko błyszczące, ale z perspektywy czasu i oceny zdjęć uważam, że wyszło całkiem zgrabnie i nadmierne połyski nieco zostały ostudzone. Główna w tym zasługa pogody, którą przy tego typu zestawieniu warto prześledzić zawczasu. Im światła mniej – tym rzeczy, które mamy na sobie mniej tego światła siłą rzeczy odbiją.

11

Na stopach zaś widzimy najnowsze derby z Zary w błyszczącej (lakierowanej bądź polerowanej), czarnej skórze. Wygodniejszych butów tego typu naprawdę na stopach nie miałem nigdy. Zara ma kopyto oraz rozmiarówkę dobraną do mojej stopy we wprost idealny sposób. Czuję się w nich jak w droższych trampkach…Jak skóra będzie się zachowywała po paru wyjściach, tego nie wiem, wiem natomiast, że to pierwsza tego typu skóra w moim posiadaniu, więc wszelkie znaki zużycia będą dla mnie nowością.

12

KurtkaPodobna1 Podobna2

Koszula – Tailor Store

Bluzka – H&M

Spodnie – H&M, Podobne

Buty – Zara, Podobne

PRZYPOMINAM O KONKURSIE! OSTATNIE GODZINY!

Utskrift

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Ramoneska męska
5 z 13 ocen

    ADD YOUR COMMENT