Reklama na Blogu – Współpraca z Casualism

Casualism – Blog Moda Męska – Reklama Blog / Reklama na Blogu- Współpraca z Casualism

Dla zainteresowanych współpracą z Casualism – mam kilka dość ważnych informacji, które usprawnią proces zapytań i moich odpowiedzi na nurtujące Was pytania.  Reklama na Blogu to przyszłość internetowego marketingu. Reklamy skierowane do czytelników Blogów są w tej chwili jedną z najczęściej wybieranych.

Jestem otwarty na wiele form współpracy – ale moi czytelnicy są dla mnie najważniejsi i to wedle nich i ich zainteresowań wybieram firmy, z którymi mogę jakąkolwiek współpracę rozpocząć. Jest dla mnie niezwykle ważne by Twoja – chcąca zaistnieć na Casualism.pl firma/marka była dla odbiorców czymś interesującym i godnym poświęcenia nań choć paru chwil. Moi czytelnicy to wspaniali ludzie i z tego miejsca czytających mnie użytkowników – pozdrawiam i dziękuję, że ze mną jesteście.

 

111

Formy współpracy:

Jestem bardzo elastyczny w kwestii wymyślania wszelkich możliwości zaprezentowania dobrego asortymentu czy oferty – i wszystkie kwestie, łącznie z umiejscowieniem reklamy czy samą formą jej ukazania – są absolutnie do uzgodnienia. Aktualnie sugeruję rozwiązania takie jak:

– Wpis sponsorowany „całościowy”, dotyczący oferty Państwa sklepu lub produktu/usługi

– Wpis z „wplecionym” akapitem dotyczącym w/w

– Reklama w postaci baneru

Oraz wiele, wiele innych uzgodnionych z zainteresowanym.

 

Co biorę pod uwagę przy ocenianiu oferty?

Przydatność firmy dla moich odbiorców jest głównym wyznacznikiem, który rzutuje w najwyższym stopniu na ocenę współpracy. Współpracę barterową akceptuję wyłącznie w przypadku mojego zainteresowania danym produktem czy usługą.

 

Zachęcam do kontaktu.

thebigwigthe (małpa) gmail . com


Niektóre marki, z którymi nawiązałem bardzo owocną współpracę:

kolaz112-1

 


The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual