Różne style ubioru i Kevin Wang – ALBUM

Różne style ubioru i Kevin Wang – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Kevin Wang to główny redaktor GQ Taiwan i jako właśnie ta osoba powinien potrafić właściwie się ubierać. No i cóż – robi to. Robi to absolutnie genialnie i nie mam nie tylko zastrzeżeń, ale i słów, które mogą opisać jak świetnie sobie radzi z każdą stylizacją. Potrafi krążyć między stylami tak, jakby każdy z nich był jedynym jaki nosi na co dzień. Warto zapoznać się z jego sylwetką bo jest z czym, on różne style ubioru opanował do perfekcji. Wierzcie mi.

różne style ubioru, styl ubioru męski, styl wang

Kurtka – MINIMUM, Sweter – PIER ONE, Spodnie – ONLY&SONS, Buty – ADIDAS

Style potrafią być różne i różnie się nosić. Widzimy setki chłopaków w stylu ulicznym, który już obrósł mianem kultu. Widzimy dziesiątki dresiarzy, którzy chyba powoli zaczynają być na wymarciu oraz dziesiątki tysięcy „normalnych” ludzi, którzy noszą się od niechcenia. Generalnie rzecz ujmując każdy z nich i każdy z nas najlepiej się czuje w tym swoim ulubionym stylu i pewnych rozwiązaniach. W tym, który dopracował już do perfekcji i który daje siłę i przyjemność ze spojrzenia w lustro. Jednak wielu ludzi mając nad wyraz dużą pewność siebie i obycie w temacie mody potrafią łączyć style i brać ze wszystkich to co najlepsze.

Taką właśnie osobą jest Kevin Wang, którego różne style ubioru zdecydowanie warto obejrzeć. To gość, który wie jak założyć wszystko w najlepszy sposób. Oczywiście jego mocą jest obycie w temacie mody oraz ewidentna pewność siebie w noszeniu wszelkich stylizacji jakie napotkamy w poniższym albumie. W końcu kto jak nie redaktor GQ?

@thatmrwang streetwear inspo album

Po albumie już chyba wiecie o czym mówiłem. Jego płynne przejścia między stylami, niesamowita pewność siebie i dobry wygląd dają mieszankę wybuchową, różne style ubioru to jego drugie imię. Zarówno zestawienia eleganckie jak i te zdecydowanie bardziej skierowane w streetwear są po prostu „w punkt”. Niewielu ludzi potrafi tak dobrze żonglować stylami by tworzyć spójny obraz z każdym z nich. Ja niestety nie jestem w stanie tak dobrze się czuć w większości stylizacji pokazanych w albumie.

Oczywiście wszystko sprowadza się do bardzo prozaicznej kwestii – pieniędzy. Cudowne rzeczy, które tu widzimy cechują się równie „cudowną” metką i każda ze stylizacji warta jest więcej niż dobry używany (albo i nowy niższej klasy) samochód w Polsce. Pieniądze poprawiają nie tylko prezencję ciuchów. Ale poprawiają także mocno pewność siebie i dlatego też przejęcie powyższych stylizacji wprost do naszego życia byłoby prawdopodobnie złym pomysłem.

Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Czyż nie?

Adrian / The-Bigwig

Różne style ubioru i Kevin Wang – ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Różne style ubioru i Kevin Wang – ALBUM
5 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT