Jak się ubierają aktorzy – Steve McQueen – album.

Jak się ubierają aktorzy – Steve McQueen – album.

Uwielbiam takie albumy, które poza typowym ukazaniem „ciuszków” pokazują coś więcej, mianowicie realny, osobisty styl osoby, która prezentuje dany „outfit”. Dobre samopoczucie w noszeniu ubrań jest równie ważne dla efektu co same ubrania, które dany mężczyzna (i kobieta z resztą także) ma na sobie. Steve McQueen to jest idealny przykład jak się ubierają aktorzy, oczywiście w czasie przeszłym.

ldnrCZT

Steve McQueen to osoba opisywana już na łamach Casualism TUTAJ i TUTAJ w dwóch wpisach inspiracyjnych, nie ma więc sensu bym rozpisywał się na poruszone tam tematy po raz wtóry. Warto za to przejrzeć te wpisy ponownie, nieco odbudować swoją wiedzę na temat tego, jakże genialnego aktora ubiegłych pokoleń. Zobaczcie w poniższym albumie złożonym z naprawdę świetnie wyselekcjonowanych zdjęć jak się ubierają aktorzy, na przykładzie Steve’a McQueena. Mam nadzieję, że i ten album wpadnie w Wasze gusty bo mi, przyznam się szczerze, te zdjęcia wyposażyły w dobry humor na cały dzień. Świetny gość, świetne zdjęcia. Zapraszam!

Steve McQueen Inspiration Album

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Jak się ubierają aktorzy – Steve McQueen – album.
5 z 1 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *