Skórzana kurtka motocyklowa

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Skórzana kurtka motocyklowa

Dzisiaj wpis krótki, ale treściwy„. Zdanie to w niektórych wpisach staje się motywem przewodnim tego Bloga 😉 co śmieszne – zazwyczaj tylko na tym sformułowaniu się kończy, bo później się jednak rozpisuję by skończyć z ilością słów wręcz większą niż zazwyczaj (tak jak i dzisiaj z resztą – dopisano po zakończeniu pracy nad wpisem). No nie powiem, ciekawie jest! Dzisiaj we wpisie skórzana kurtka motocyklowa.

Skórzana kurtka motocyklowa Skórzana kurtka motocyklowa

Kurtka skórzana motocyklowa to model, który w szafie większość mężczyzn powinna mieć. To kurtka, która swoim pazurem rozszarpuje i wyrywa serca grzecznym, gentlemańskim marynarkom, butem depcze krawaty. Nie nie, absolutnie nie mam na myśli, że marynarki te są złe! Tylko to rzeczy o zupełnie odmiennych charakterach, bo z kolei ta właśnie tytułowa kurtka w warunkach formalnych wyglądałaby, no…groteskowo. Pamiętajmy, że trzeba do takiej kurtki dobrze dobrać pozostałe części garderoby, bo łatwo stworzyć zestaw skrajnie rockowy służący za przebranie na Halloween, lub skrajnie odwrotnie – na wiejskie dożynki. TUTAJ encyklopedia skórzanych kurtek.

Skórzana kurtka motocyklowa Skórzana kurtka motocyklowa Kurtka motocyklowa

Pod spodem flanelowa koszula, którą darzę sporą dozą pozytywnych uczuć. Ostatnio jedna z krawcowych podjęła się jej skrócenia, efektem czego osiągnąłem zdecydowanie lepsze dopasowanie do swojego ciała i wzrostu. Dopiero po tej przeróbce jestem szczęśliwy, zadowolony i z chęcią zakładam ją na siebie. TUTAJ mamy poradnik dotyczący tychże koszul flanelowych opisanych w bardzo dogłębny sposób. Polecam się zapoznać, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Rękawiczki bez palców Czarny zegarek męski

Na nogach jeansowe spodnie, właściwie najnowszy zakup, który to jest tym zakupem…dość dziwnym. Otóż ciekawie zostały przez producenta (bliżej mi nieznanego – TK Maxx) wykonane dziury, które znajdują się naprawdę sporo poniżej kolan. Rozwiązanie niespotykane i być może popełnione przez błąd na produkcji. W efekcie spodnie są nietuzinkowe, ale także niezwykle wdzięczne, bo stojąc na wprost dziury dla ludzi wokół są niezauważalne.

Białe Converse Skórzana kurtka motocyklowa

Stopy to buty Converse w białej odsłonie, które powoli zacznę chować w dół szafy, bo materiał z których są wykonane przepuszcza powietrze niczym skarpetki samopas. Oj, w zimie nie jest w nich dobrze. A jak Wam mijają początki mroźnego czasu?

Zegarek za to to piękny model od firmy Lorus, który mogłem parę dni ponosić w przerwach między sesjami u tatuatora 😉 Zegarek, który wpisał się w moją garderobę jak nic innego. Cieszę się z niego jak głupi. Uwaga, warto skorzystać z BLACK FRIDAY.

Kurtka – Topman, Podobna TUTAJ

Koszula – Tailor Store, Podobna TUTAJ

Jeansy – TK Maxx, Podobne TUTAJ

ButyConverse

Zegarek – Lorus RT365CX9

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Skórzana kurtka motocyklowa
4.91 z 34 ocen

    ADD YOUR COMMENT