Skórzane sandały na lato, inspiracje - Casualism Blog Moda Męska Skórzane sandały na lato, inspiracje - Casualism Blog Moda Męska

Skórzane sandały na lato – ALBUM

Skórzane sandały na lato – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Osobiście sandałów nienawidzę, nie cierpię uczucia posiadania ich na stopach i samej stopy, którą owiewa powietrze, nie czuję się też luźno wiedząc, że moje stopy są „na wierzchu”. Przystoi to właściwie tylko dziewczynom. I to młodym. I to z zadbanymi stopami. Niemniej, wraz z upływem czasu stwierdzam, że fajne skórzane sandały na lato dadzą radę w kwestii fizycznej i praktycznej jak nic innego i to w neutralnym lub ciekawym efekcie wizualnym. Mimo niechęci, mimo braku przekonania potrafię docenić ciekawe zestawy z nimi w roli głównej. Jako, że lato dopiero przed nami to postanowiłem, że warto zaopatrzyć się w fajny model sandałów sporo wcześniej. Dzisiaj album!

NgYAdyo

Sandały w bardzo, ale to bardzo dogłębny i praktyczny sposób opisałem W TYM WPISIE takimi między innymi słowami:

Niestety, obraz sandałów został skrajnie zniszczony przez paskudne modele nie mające dosłownie nic wspólnego z klasyką i wyglądem. Zbędne udziwnienia w postaci nadruków, w postaci dziwacznych tłoczeń i kolorów nie pomagają w zaklasyfikowaniu ich jako „ciekawych”, raczej bliżej im do ludzkiej tragedii.

Uzupełniając te słowa poniżej przedstawiam Wam album prezentujący ciekawe modele firmy Birkenstock. Ja osobiście ich urodę oceniam po prostu średnio, są dla mnie skrajnie neutralne i nie potrafię wiele na ich temat powiedzieć. Niemniej, ciekawie prezentują się w wielu zestawach, których urodę docenicie może i Wy, a nie tylko ja 😉 Warto na pewne rzeczy spojrzeć okiem niezmąconym poprzednimi myślami na temat danej rzeczy, więc dać tym rzeczom dosłownie drugą, nową szansę. Zobaczcie o czym mowa.

Birkenstocks

Czy ten album zmienił może Wasze podejście względem tego rodzaju obuwia? Jak je oceniacie i czy mimo pewnych zapewne obiekcji umiecie dostrzec w nich ciekawsze elementy i dobre stylizacje? Ja na ich temat zdania nie zmieniam, jednak względnie są „ok” 😉

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Skórzane sandały na lato – ALBUM
4.73 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT