Śnieżkownie… – Budrysówka Duffle!

Casualism – Moda Męska Casual – Budrysówka

Hej!


Dzisiaj było chłodno, było zimno, wietrznie. A dzień wcześniej dodatkowo paskudny deszcz – efekt to samochody skute lodem – dosłownie i w przenośni. Rzadko widuje się też jak śnieg został pokryty tak grubą warstwą lodu. Fajnie się to prezentowało, ale ślisko niemiłosiernie. Budrysówka!

Jestem już po powrocie ze stoku. Było rewelacyjnie i wybiorę się chyba znowu, tym razem na najbliższy weekend. Trzeba generować życiową radość ze śniegu, póki czas! Jeździliśmy i bawiliśmy się pięknie. Polecam każdemu, czy to decha, czy narty – idźcie na górę!

Mam na sobie budrysówkę w kolorze brązu z typowym tartanem wewnątrz. Bardzo ciepły i wygodny płaszcz, z którym nie rozstaję się na taką zimę. Mój typowy „go-to”. Mam także czarny, ale tylko ten daje mi niebywałą przyjemność z użytkowania. Jest co prawda niestandardowy – ma zatrzaski, a tył jest wydłużony – ale świetnie wykonuje swoją powinność. Pod spodem bluza rugby z Kappahl’a. Typowa z białym kołnierzem. Na niej z kolei miejsce zagrzała pikowana kamizelka, a na tej – zwykła arafatka. Na nogach spodnie Firetrap, a buty Buffalo. Chyba tyle 😉

PS, nie lubię robienia zdjęć zimą.

Casualism – Moda Męska Casual

~The-Bigwig

Śnieżkownie… – Budrysówka Duffle!
4 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT