Spodenki jeansowe męskie - Casualism Blog Moda Męska Spodenki jeansowe męskie - Casualism Blog Moda Męska

Spodenki jeansowe męskie

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Spodenki jeansowe

Letnie klimaty powodują różne odczucia, od skrajnie pozytywnych do równie skrajnie negatywnych. Mnie osobiście dotykają odczucia różnorakie i ciężko o ich klasyfikację. Bo lato upalne uwielbiam, ale tylko nad wodą lub podczas chwili wolnej, by w mieście przeżywać sromotne i gorzkie porażki. Dzisiaj zestaw na skrajnym luzie, którym to raczę się codziennie podczas rzeczonej pogody z dala od zgiełku miasta i stojącego jak pień powietrza. Zobaczcie sami o czym mówię. Dużo zdjęć. Bo czemu nie?

1 2

Cały zestaw miał kręcić się i przypominać lata zdecydowanie ubiegłe. Miał być w typie mocnego vintage, który z nowoczesnością i futuryzmem nie ma wspólnego dosłownie nic. Myślę, że wyszło dokładnie tak, jak miało być w zamierzeniu.

3 5

Na torsie mam t-shirt w fajnym, lekko wyblakniętym kolorze spranego niebieskiego. To świetna kolorystyka, pasująca do położonych niżej jeansowych spodenek. Bardzo cienki materiał użyty do jej produkcji daje sporą dawkę komfortu podczas totalnych, niezbyt rześkich upałów. Rzadko wychodzę z domu (ostatnio) w bezrękawniku, wolę więc szukać dających radę na upały tiszertów. Ten jest tego świetnym przykładem.

6 7

Na nogach spodenki, które nie tylko w zamierzeniu są w typie vintage, ale są takie także „realnie”. Otóż kupiłem je na Allegro i bez bicia przyznam, że są używane, cholera wie od kiedy i z jakich lat pochodzą. No i wiecie co? Żadne spodenki nie wywołały we mnie tak pozytywnych odczuć jak te, nawet te droższe, nowe, zupełnie bezsstylowe. Bije od nich blask retro, świetnie leżą, są bardzo dobrej długości i we wprost przepięknej kolorystyce. Początkowo ciężko było przywyknąć mi do nieco szerszych nogawek u ujścia, ale postanowiłem, że podczas lata lekki powiew wiatru po nogach przyda się jak nigdy.

8

Na stopach, by uzupełnić vintage-effect całego zestawu mamy białe, nieco już (nareszcie!) zużyte Converse w bieli. Używam ich podczas lata bardzo namiętnie, bo zarówno ich materiał jak i styl jaki sobą prezentują pasują do upałów niczym ying pasuje do yang. Ciekawostka. Czasami siedząc specjalnie brudzę butem jeden o drugi, by osiągnąć coraz większe ślady ich użytkowania. Powoli witam się z gąską.

9

Koszulka – Jack&Jones, podobna dostępna TUTAJ (-50%)

Spodenki – Levi’s, Podobne w „ficie” 511 mamy TUTAJ na genialnej promocji (-45%)

ButyConverse Chuck Taylor

Z Panią fotograf :)

Z Panią fotograf :)

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Spodenki jeansowe męskie
4.91 z 43 ocen

    ADD YOUR COMMENT