Spodnie jogger / ze ściągaczami

Casualism – Blog Moda Męska – Spodnie jogger / ze ściągaczami

W naszych czasach powstają coraz to nowe udoskonalenia istniejących już rzeczy, bądź ich zupełnie nowe odmiany wchodzące na stałe do codziennej mody. Typowy przykład takiej sytuacji mam dzisiaj na nogach, a są to spodnie jogger lub spodnie ze ściągaczami – dla tych nielubiących anglicyzmów.

1 2 3

Na górze widzicie zwykłą, prostą, absolutnie wyciszoną i wręcz niezwykle nudną, ale przez to przeze mnie uwielbianą – bluzę w szarości. Firma H&M.

4 5 6

Na niej z kolei leży bezrękawnik z materiału wełnianego z ubiegłej kolekcji Reserved. Cenię go sobie niezwykle wysoko jako coś, co jest bliskie memu stylowi. Błyszczące kamizelki potrafią wyglądać dobrze, ale w mój styl szary „niebłyszczący” to właśnie taki model wpisuje się najlepiej.

7 8 9

Z kolei na nogach trzymam spodnie joggers, więc tytułowe spodnie, które stosunkowo i tak polubiłem choć nie będzie to mój, jak to mawiają, „konik”. Przy kostce mają ściągacz, który uwydatnia prezentowane przez nas buty. To jeden z rodzajów spodni, które świetnie nadają się dla wszelkich „sneaker-head’ów” chcących pokazać swoje świetne obuwie. Firma Pull & Bear.

10 11 12

Będąc przy obuwiu – na stopach New Balance 574VDN, które ostatnio poszły w dość odległą odstawkę. Ale nadrabiam 😉

13 14

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Spodnie jogger / ze ściągaczami
4.4 z 10 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

21 Comments

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Tym razem to nie ta bluza 😉 Tą już mam jakiś czas i generalnie pranie jej nie niszczy, to dość gruby materiał.

    1. The-Bigwig Post author Reply

     Myślałem, ale nie podoba mi się ten system. Co prawda nie wgłębiałem się w temat, ale z tego co zdążyłem wyczytać – nie gra mi.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Na mnie były również za długie, a spodnie ze ściągaczami odrzucają możliwość podwijania.
   Więc je skróciłem. Łatwo nie było.

 1. KRIS Reply

  Hej
  Kamizelka byłaby idealna, gdyby nie jej przekombinowany – moim zdaniem – kołnierz. Zwykła stójka wyglądała by lepiej.

  A co do spodni – po tym wpisie utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy takich nie założę.

  Pzdr

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Przekombinowany, czyli? Nie patrzyłem na to do tej pory w ten sposób, ale generalnie w jego wykonaniu nie widzę nic z przekombinowania. Chyba, że chodzi Ci o wypełnienie?

   1. KRIS Reply

    Mialem na mysli jego kształt, tzn. nie jest ścięty / wykończony pod kątem prostym tak jak np. tu: http://casualism.pl/kamizelka-1/ (dzięki czemu jest cały czas jakby „stojący” co ładniej moim zdaniem wygląda) , ale jest jakoś wykończony tak „owalnie” (nie wiem jak to bardziej obrazowo nazwać) i nie podoba mi się to.
    Wiem, może czepiam, sie drobiazgów, ale detale i drobiazgi tworzą całość. A ta kamizelka którą przywołałem w linku wyżej jest kapitalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *