Spodnie jogger / ze ściągaczami

Casualism – Blog Moda Męska – Spodnie jogger / ze ściągaczami

W naszych czasach powstają coraz to nowe udoskonalenia istniejących już rzeczy, bądź ich zupełnie nowe odmiany wchodzące na stałe do codziennej mody. Typowy przykład takiej sytuacji mam dzisiaj na nogach, a są to spodnie jogger lub spodnie ze ściągaczami – dla tych nielubiących anglicyzmów.

1 2 3

Na górze widzicie zwykłą, prostą, absolutnie wyciszoną i wręcz niezwykle nudną, ale przez to przeze mnie uwielbianą – bluzę w szarości. Firma H&M.

4 5 6

Na niej z kolei leży bezrękawnik z materiału wełnianego z ubiegłej kolekcji Reserved. Cenię go sobie niezwykle wysoko jako coś, co jest bliskie memu stylowi. Błyszczące kamizelki potrafią wyglądać dobrze, ale w mój styl szary „niebłyszczący” to właśnie taki model wpisuje się najlepiej.

7 8 9

Z kolei na nogach trzymam spodnie joggers, więc tytułowe spodnie, które stosunkowo i tak polubiłem choć nie będzie to mój, jak to mawiają, „konik”. Przy kostce mają ściągacz, który uwydatnia prezentowane przez nas buty. To jeden z rodzajów spodni, które świetnie nadają się dla wszelkich „sneaker-head’ów” chcących pokazać swoje świetne obuwie. Firma Pull & Bear.

10 11 12

Będąc przy obuwiu – na stopach New Balance 574VDN, które ostatnio poszły w dość odległą odstawkę. Ale nadrabiam 😉

13 14

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Spodnie jogger / ze ściągaczami
4.4 z 10 ocen

    ADD YOUR COMMENT