Spodnie sztruksy męskie – ALBUM i kolaż

Spodnie sztruksy męskie – ALBUM – Casualism Blog Męski Styl

Nie lubię sztruksów”. Pamiętam jak Fokus prawie piętnaście lat temu wypowiedział te słowa w utworze „Myślę i nic”. Zdanie to utkwiło mi w pamięci po dziś dzień. Wielokrotnie zdarzało mi się zgadzać z niektórymi tekstami serwowanymi przez raperów, ale aż takiej „więzi” nie poczułem chyba nigdy 😉 Warto jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich czytelników rozszerzyć swoje wąskie (choć MOJE!) horyzonty. Popatrzeć, pooglądać i pokontemplować sobie nad ich materiałem, nad ich wyglądem i efektem jaki robią. Dzisiaj we wpisie ALBUM, a w nim – spodnie sztruksy męskie. Zobaczcie.

qn0spjx

Czemu ja nie lubię sztruksów? Bo ich materiał ma jak dla mnie wyłącznie same wady, zalety likwidując dosłownie do zera. Póki co, patrząc również na ten album, nie umiem się do nich przekonać i mimo bądź co bądź lekkich prób – nie umiałem nigdy. Czuję, że tak pozostanie już na zawsze i ciężko będzie mi przemóc się ponownie. Cóż, 25 lat już żyję bez nich, przeżyję tak resztę 😉 Kojarzą mi się jednoznacznie źle. Niemniej – wiele osób z poniższego albumu nie tyle wie jak je nosić, co wie jak je nosić naprawdę dobrze. Zestawy, które prezentują ci mężczyźni są zestawami często and wyraz ciekawymi, ładnymi, godnymi ewentualnego skopiowania. Zobaczcie sami!

Corduroy

Kolaż stylizacyjny:

Ten zestaw dobrze pokazuje najlepszą funkcję spodnie sztruksowych – otoczenie „wiejskie”. Spodnie te jako jedne z nielicznych idealnie odnajdują się w stylu country, znanym z Brytyjskich „pastwisk”. Z tego względu pięknym dopełnieniem sztruksowych spodni jest marynarka w materiale przypominającym tweed i dużą kratą na całej długości. Do tego sweter o wzorze fair isle brytyjskiej, znanej nam wszystkim marki oraz wysokie broguesy w zestawieniu z torbą na ramię, niezbyt minimalistyczną, więc pasującą do powyższego zestawu w idealny sposób.

Przeczytaj koniecznie ->  Streetwear styl uliczny? LUNARCORE! - Album

MARYNARKA / SWETER / SPODNIE BEŻOWE / SPODNIE CAMEL / BUTY / TORBA

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Spodnie sztruksy męskie – Casualism Blog Męski Styl

Spodnie sztruksy męskie – ALBUM i kolaż
4.7 z 31 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *