Spodnie w kant na luzie, dwa kolaże

Casualism Blog Męska Moda – Spodnie w kant na luzie, dwa kolaże

Dzisiaj krótki wpis, a w nim dwie propozycje jak nosić spodnie w kant na luzie, w zestawach innych od eleganckich. Zobaczcie więc naocznie jak, kiedy i po co nosić zestawy łączące ze sobą, aż tak skrajnie od siebie różne części garderoby. High/low w pełnym tego sformułowania znaczeniu. Zobaczcie!

k

Uwaga!

Oto kod specjalnie dla Was na DODATKOWE 10% na przecenione produkty na Zalando!

Kupon rabatowy: MSSFS24A

1. Kamizelka wełniana i casual?

Ten zestaw jak sami widzicie łączy ze sobą skrajnie różne w kwestii formalności części ubioru. Spodnie w kant koloru granatowego niezwykle łatwo połączyć z pozostałymi, nawet i bardzo swobodnymi częściami zestawu. Wbrew wszelkim pozorom zadanie to nie przynosi aż tak wielkich problemów. Musimy trzymać się jedynie zasad skrajnie odpowiedzialnego rozsądku i łączyć wszystko ze sobą tak jak trzeba zwracając szczególnie baczną uwagę na dopasowanie, które w tym wypadku musi być idealne. W tym zestawie mamy więc granatowe spodnie, do tego jasna kamizelka w kolorze szarości z matowego materiału wełnianego oraz sweter w piękne kable. Całość uzupełniona białymi butami w dość minimalistycznym stylu i czarnym paskiem nierzucającym się nadmiernie w oczy. Byłbym zapomniał! Większość rzeczy, których użyłem do stworzenia dzisiejszych obu zestawów są na promocji ~30-40%! Taka mid-sale. Warto przejrzeć.

2. Kurtka skórzana na elegancko

Ten zestaw nazywam zestawem idealnie w moim stylu. Mamy więc połączenie pięknej skóry (na przecenie!) z butami i paskiem, czyli akcesoriami podobnymi kolorystycznie. Na nogach mamy bardzo łatwe w użytkowaniu spodnie w kant z melanżowej tkaniny wełnianej, które łatwo zestawić, a zazwyczaj efekt jaki osiągniemy przerośnie nasze oczekiwania. Musimy jednakże analogicznie do pierwszego kolażu zwrócić nadzwyczajną uwagę na dopasowanie i „fit”.

Przeczytaj koniecznie ->  Eleganckie ubrania letnie, dwa kolaże

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Spodnie w kant na luzie, dwa kolaże
5 z 8 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *