Styl 80s na nowoczesnych zdjęciach

Styl 80s na nowoczesnych zdjęciach – Casualism Blog Moda Męska

Części z Was z pewnością poniższy look będzie się kojarzył z kiczowatym, ale i wspaniałym kinem sprzed 30 lat. To jednak właściwe skojarzenia! Otóż na Casualism zaserwowałem tym razem niecodzienną dawkę zdjęć, bo przedstawiającą mężczyzn ze stylem żywcem wyjętym z ówczesnych lat. Lat frywolnych i otwartych, kiedy to znani mężczyźni nos wypełniali nie tylko powietrzem 😉 Osobiście ten styl uwielbiam, ale nie byłbym w stanie go nosić, głównie przez wzgląd na nasz klimat i ludzi wokoło. Poznajcie ten styl bliżej, bo moim zdaniem jest wart każdej poświęconej chwilki!

To styl który dobrze uzupełni puszczony na kineskopowym TV Miami Vice, piękne Ferrari Testarossa i Lamborghini Diablo w garażach, a także kubańskie kołnierzyki i eksponowanie klatki gdzie popadnie 😉 Ten styl niestety w Polsce się nie sprzeda, głównie ze względu na nasz iście depresyjny klimat i niezbyt ochoczo nastawionych do ciekawego stylu ludzi. Gdybym mieszkał w Miami, a na moim koncie byłoby kilkanaście zer poprzedzonych wysoką cyfrą, to jestem pewien, że ten styl byłby moim codziennym. Stety-niestety, ani nie mieszkam w słonecznej Kalifornii pełnej palm i całorocznych kabrioletów, ani póki co nie posiadam takich zawrotnych sum pieniędzy. Nie zmienia to jednak faktu, że lubię popatrzeć na rzeczy nieosiągalne i czerpać z tego sporą radość.

Zobaczcie sami! Czyż te zdjęcia nie krzyczą ciekawym życiem, pięknymi chwilami i pełnią radości w opalizującym  w opalizującym słońcu pod palmą i ze szklanką dobrego alkoholu. Kto komu zabroni marzyć, co nie? 😉

Bloody nose album

A Wy? Jak macie z tym stylem?

Adrian/The-Bigwig

Styl 80s na nowoczesnych zdjęciach – Casualism Blog Moda Męska

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Hd Reply

    Cześć
    Mam szybkie pytanie, kiedy wrócą galerie? Temat idealny pod zrobienie jednej z fajnymi klimatycznymi zdjęciami w stylu lat 80 🙂
    Pozdrawiam HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *