Styl gwiazd rocka - Alex Turner - Casualism Blog Moda Męska Styl gwiazd rocka - Alex Turner - Casualism Blog Moda Męska

Styl gwiazd rocka – Alex Turner, Album

Styl gwiazd Rocka – Alex Turner na Albumie!

Ostatnio na Casualism rzadko pojawiają się ciekawe albumy, które ustąpiły miejsca równie fajnym innym wpisom 😉 Niemniej, warto przytoczyć korzystając z okazji świetny album, który przedstawia znanego myślę wąskiemu gronu w Polsce wokaliście. Alex Turner, bo o nim mowa, zaprezentuje dzisiaj całym sobą styl gwiazd rocka. Zobaczcie sami, bo uważam, że tak konsekwentnego stylu ze świecą szukać.

To zdjęcie, ta koszula, ten "styl", to jest coś co zdecydowanie nie służy naśladowaniu. Nie każdy będzie się w takim stylu dobrze czuł.

To zdjęcie, ta koszula, te włosy, ten „styl”…To jest coś co zdecydowanie nie służy naśladowaniu. Nie każdy będzie się w takim stylu dobrze czuł.

Alex Turner to młody Anglik średniego wzrostu, o którego dorobku artystycznym postaram się nie prawić nadmiernie, dlatego pozwólcie, że zdecyduję by przejść natychmiastowo do konkretów. Jego styl to stu procentowa konsekwencja i coś, co osobiście bardzo sobie cenę – świetne samopoczucie w noszonych przez niego ciuchach. Widać na pierwszy rzut oka, że jego styl idealnie komponuje się z charakterem, a także z wizerunkiem scenicznym, a najłatwiej opisać go dwoma słowami – styl rockowy i to w wersji zdecydowanie bardziej retro. Coś pięknego. Zarówno jego styl ubierania się, postura (szczupaczek!), czy wreszcie włosy – to idealne spojrzenie na vintage styl rockowy. Ten album to dla mnie duża przyjemność, zobaczcie sami dlaczego!

Alex Turner inspiration album

Freaky Nation (~350 zł) / Kiomi (32 zł) Levi's 511 (170 zł) /

 Kiomi (32 zł)  / Freaky Nation (~350 zł!)  /   Levi’s 510 (170 zł)

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Styl gwiazd rocka – Alex Turner, Album
5 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT