Styl jesienny i zimowy – ALBUM

Styl jesienny i zimowy – ALBUM – Casualism Blog Męska Moda

Powoli zaczynamy zbliżać się ku zimie, ten czas jest nieuchronny i z pewnością nas wszystkich dotknie. Niektórych bardziej, niektórych lekko, a innych z kolei – w ogóle. Jednak wszyscy będziemy musieli zmierzyć się z niską temperaturą i często wysoką wilgotnością powietrza co w efekcie zmusi nas do użytkowania ciężkich, ale mam nadzieję także i komfortowych ciuchów. Zobaczcie jak styl jesienny prezentuje się wedle różnych ludzi i wyciągnijcie z tych zdjęć najlepsze co możecie. Inspirację skierowaną typowo do Was. Zapraszam!

Styl jesienny, jesienne ubrania, styl na jesień, ubrania na jesień, męskie ubrania jesienne

Źródło – imgur.com. Podobna kurtka od PRODUKT i RAINS.

Ja zimę przeżywam dość dobrze. Jestem człowiekiem stosunkowo zimnolubnym i wolę zimę, podczas której mogę ubrać się na tyle ciepło, że nie będe jej odczuwał przez pryzmat temperatury. W lecie nie da się rozebrać bardziej niż do pewnego poziomu a i to staje się momentami niewystarczające. To mnie irytuje w lecie – maksymalna bezsilność, której nie można zaradzić. Tej zimy mam zamiar skorzystać z dobrodziejstwa upalnych swetrów i dopełniających efektu kurtek czy płaszczy – nie będę bawił się w „fashion” trzepiąc się z zimna. Skorzystam z niej i przeżyję ją pozytywnie i w bardzo komfortowych warunkach czego i Wam życzę. Dzisiaj jednak nieco „cieplej” mianowicie styl jesienny. Zimowym zajmiemy się już niedługo bo pewnie za parę króciutkich tygodni.

By nie przedłużać zapraszam na poniższy album, w którym znajduje się mnóstwo zdjęć ukazujących lekki chłód i idące za tym izolujące od niego ubrania. Przeżywanie komfortu jesienią zależy wbrew pozorom tylko i wyłącznie od nas, styl jesienny musimy więc sobie wyrobić. Od nas zależy dobór garderoby, noszenie czapki czy ubieranie w miejsce cienkiej koszuli bardzo grubego swetra. Zapraszam na album!

2017 F/W Inspo Album by u/thatadityaguy

Mamy więc koniec albumu i widzimy jak różni ludzie widzą swój styl jesienny. Jedni wolą ubierać się ciepło, inni nieco mniej, zaś jeszcze inni – nie zwracają kompletnie na temperaturę uwagi. Ważne jest to by styl jesienny dopasować konkretnie tylko i wyłącznie pod siebie i patrzeć na temperaturę za oknem własnymi oczami i odczuciami a nie tym, co lansują media czy Blogerzy. Pozytywne odczuwanie codzienności jest bardzo ważne więc kierujmy się w to, by każdy dzień właśnie tak wyglądał. Polecam więc skupić się i rozbudować styl jesienny o własne samopoczucie. To najważniejsze 🙂

Przeczytaj koniecznie ->  Styl ze Szwecji, Kristian Matsson "The Tallest Man on earth"

Adrian / The-Bigwig

Styl jesienny i zimowy – ALBUM – Casualism Blog o Modzie Męskiej

Styl jesienny i zimowy – ALBUM
4.9 z 27 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Blog Ozon Reply

    Moje preferencje to wygodny i ciepły strój zimowy. Dzięki dość ciepłej zimie mogę często nosić ulubione bomberki i faworyta w tym sezonie – beż. Nie przepadam za to za trendem na moro, ale na ulicach jest go sporo 🙂 zapraszam do siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *