Styl preppy – Album

Casualism Blog Moda Męska – Styl Preppy Album

Po wpisie ze zdjęciami obrazującymi styl preppy wiem dobrze po odsłonach, że kochacie ten styl. Nowy album jest dopełnieniem pragnień ku temu wszelakich. Kieruję więc dzisiaj w Wasze…oczy wpis wręcz obciekający preppy.

A czy ja ten styl uwielbiam? Zdecydowanie wywarł i wywiera w dalszym ciągu na mnie pozytywne wrażenia i poniekąd z początku zmienił moje spojrzenie na ubiór, choć rozminąłem się z nim dość znacząco. W dalszym ciągu staram się (bardzo rzadko) dokonać pewien ukłon w jego kierunku, choć jest to ukłon na pół gwizdka – i kieruję w jego kierunku wyłącznie pokłonik „detali”. Lubię patrzeć i oglądać jak dobrze styl ten prezentuje się na ludziach go prezentujących w najlepszy sposób. Prym wiedzie tutaj Kiel James Patrick, czyli mężczyzna stojący za marką sygnowaną jego własnym nazwiskiem z asortymentem stricte preppy i jego zdjęć są tu tabuny.

A więc po chwili wstępu zostańcie ze zdjęciami, a jest ich lekką ręka prawie setka. Polecam obejrzeć wszystkie i nad większością z nich spędzić parę dłuższych sekund.

Ivy / Prep / Traditional

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Styl preppy – Album
4.7 z 3 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *