Styl Preppy ALBUM - Casualism Blog Moda Męska i Styl Męski Styl Preppy ALBUM - Casualism Blog Moda Męska i Styl Męski

Styl preppy – ALBUM

Styl preppy – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Dzisiaj przeżyjemy Styl Preppy po raz kolejny już na Casualism, również w najlepszej dla tego stylu formie albumu zawierającego mnóstwo zdjęć. Co jak co, ale mimo mojej niechęci do stylizowanych na siłę zestawień jestem w stanie zauważyć duże zalety tego stylu, bo styl preppy przynajmniej garściami czerpie z zagranicznych uczelni lata wstecz. Zobaczcie sami!

Styl Preppy OPISYWAŁEM już na Blogu niejednokrotnie, warto zwrócić uwagę na link bo kieruje do wyszukiwarki Blogowej.

Styl preppy, preppy styl męski, styl ivy, styl uczelnia, stylowy facet, mężczyzna elegancki

Podobny sweter od J.LINDEBERG i szalik od BARBOUR I od MANGO

Powiem Wam moje zdanie okraszone dużym doświadczeniem. Styl ten jest ładny i fajny ale niestety już tylko na zdjęciach. Wszelkie propozycje, które znajdziemy w moim albumach mogą być absolutnie piękne, świetnie się prezentować i byćgodne przetransportowania na swoją osobę. Niestety po zetknięciu się z rzeczywistością uczelnianą czy nie uczelnianą zauważymy, że ludzie zbyt mocno od nas odstają a my stajemy się mimowolnymi „fircykami”, którzy chcą na siebie zwrócić nadmierną uwagę otoczenia. A wiecie co jest najgorsze? Że niestety, ale ci ludzie mają rację, bo styl preppy wywodzi się z czasów i uczelni gdzie ludzie chodzili tak na co dzień. Chodzili tak całymi tabunami, więc jedyną osobą, która wtenczas się wyróżniała był ten, kto tak ubrany nie chodził. Teraz jest odwrotnie. Wraz z zalewem naszego świata casualem formal (nawet tak lekki jak styl preppy) staje się czymś innym, czymś zwracając na siebie uwagę i raczej wzbudzającym powszechne zainteresowanie. Często bynajmniej niezbyt pozytywne. Styl ten wywodzi się z uczelni i miejsc gdzie takie ubranie było powszechne i często spotykane, wtedy miało duży sens. Teraz? Czy nie uważacie, ze osoby z tych zdjęć byłyby w tych latach czymś na miarę atrakcji, którą warto pooglądać i obśmiać? Oczywiście w albumie mamy też mnóstwo bardzo fajnych zestawień, spójrzcie z resztą sami.

Ivy Fall Style Examples


 

I co uważacie? Zgadzacie się z moim stwierdzeniem czy też uważacie, że styl preppy MOŻNA w pełni przeistoczyć na teraźniejsze czasy? Moim zdaniem można, ale tylko w pewnej części. Czekam na Wasze zdanie.

 

Styl preppy – ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Adrian / The-Bigwig

Styl preppy – ALBUM
5 z 24 ocen

    ADD YOUR COMMENT