Styl Punk i Styl Rock - Casualism Blog Moda Męska Styl Punk i Styl Rock - Casualism Blog Moda Męska

Styl punk / Styl Rock – Lekki hardcore – ALBUM

Styl punk / Styl Rock – Lekki hardcore – Casualism Blog Moda Męska

Wpis brzmi nieco po angielsku, ale polskich wyrazów określających dokładnie te style dość ciężko się dojrzeć. Niemniej, jest to wpis prezentujący album, który pewnie wielu z Was określi jako tożsamy ze stylem w jakim poruszacie się na co dzień i wbrew wszelkim pozorom mam nadzieję, że ten album pomoże Wam w kreatywnym pojmowaniu codzienności. Ja mam dużą radość przeglądając te zdjęcia i wrócę do nich nie raz, nie dwa. Dzisiaj styl punk, styl rock.

UBQPwW4

Wiecie czym jest styl, którego album dzisiaj prezentuję. Styl punk to najmocniejsza odmiana stylu Rock z przebiciem w postaci często nad wyraz groteskowych efektów. Sporo mocnych kolorów, przerysowanych elementów i ogólnie pojęta dawka dość mocnego „kopa” w głowę idealnie opisuje ten odłam stylu. Styl Rock z drugiej strony, to styl jaki na Casualism poruszyliśmy już wielokrotnie z bardzo pozytywnym skutkiem i prezentuje on bardziej monochromatyczne i „ludzkie” zestawy mimo bycia zestawami, które na ulicy się wyróżniają swoją innością. W tym wpisie będzie album, ale w „delikatnej” wersji stylu hardcore, zobaczcie o czym mowa. Wybaczcie jedno zdjęcie, które pewnie wpadnie Wam w oko, ale nie mogłem się oprzeć 😀

Hardcore

Czy ten styl się Wam podoba? Nowoczesna i nieco lżejsza wersja mariażu styl punk i styl rock – zwiewny i spokojny sposób, choć w dalszym ciągu ostry i „męski”. Ciekaw jestem czy poza mną ktoś z Was jest tego stylu zwolennikiem, bądź może i codziennym wyznawcą?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Styl punk / Styl Rock – Lekki hardcore – ALBUM
4.63 z 19 ocen

    ADD YOUR COMMENT