Styl Rockowy hardcore na dopalaczach

Styl Rockowy hardcore na dopalaczach – Casualism Blog Moda Męska

Wszyscy wiecie – i wiecie to dobrze – że uwielbiam styl rockowy. Mimo stosunkowo niewielkiego wyboru w sklepach staram się dobrze wybierać i walczyć ile wlezie. Jednak nie jestem na punkcie tego stylu aż tak chory jak mogłoby się wydawać, więc dzisiejszy album stanie w opozycji do rocka pokaże nieco ten styl z innej perspektywy. Ludzie często idą w stylu „dalej”, w szczególności ci żyjący w miejscach opanowanych przez dobrze ubranych ludzi. Zobaczcie jak wygląda styl Rockowy hardcore na dopalaczach – ciekaw jestem czy ktoś wynajdzie tam część siebie?

styl rockowy hardcore, styl rockowy damski, styl rock męski, styl rock ostry, rockowy styl

Styl Rockowy ma to do siebie, że ciężko o styl, który nie byłby aż tak fajnie zakorzeniony w konkretnej  casualowej subkulturze. Mimo upływu lat, ba – wręcz dekad, ten styl w dalszym ciągu wygląda dobrze i większość ludzi dobrze w nim się czuje. To pokazuje, że rock to styl ponadczasowy i nie straszny mu upływ lat – pewnie będzie tak przez kolejne dekady. Jednak styl Rockowy hardcore to coś skrajnie innego – coś, co wymaga mnóstwa odwagi i samozaparcia. No i mieszkania w sprzyjającym miejscu oczywiście. Chyba, że lubimy znerwicowany wzrok kobiet zza przystanku 😉 Nie wszystko da się przenieść bezpośrednio na nasze życie głównie przez niesprzyjające warunki, brak obycia i odwagi oraz – niestety – brak pieniędzy na tak drogie rozwiązania.

styl rockowy hardcore, styl rockowy damski, styl rock męski, styl rock ostry, rockowy styl

Niemniej – warto otwierać się na inne rozwiązania i szukać ciekawostek w życiu. Jeśli ich nie wykorzystamy dla siebie to będziemy chociaż świadomi istnienia innego stylu i innych ludzi. Otwieranie się na nowości jest dla mnie synonimem dorosłości i podejścia do życia. Dlatego zapraszam serdecznie na poniższy album, a w nim styl Rockowy hardcore – zapnijcie pasy 😉

kodi likes clothes

Po albumie – jak oceniacie styl Rockowy hardcore? Jak dla mnie to rewelacyjna ciekawostka, ale przeniesienie jej na polskie ulice jest z góry skazane na porażkę. Niemniej, ci z nas, którzy w jakiś sposób mają odwagę i samozaparcie jak najbardziej mogą próbować zawalczyć z szaroburością w bardzo ostry sposób. No ale kto zabroni? NIKT!

Przeczytaj koniecznie ->  Wzory na ubraniach - ALBUM

Adrian / The-Bigwig

Styl Rockowy na dopalaczach – Casualism Męska Moda Blog

Styl Rockowy hardcore na dopalaczach
4.9 z 28 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *