Styl rockowy na jesień?! – KOLAŻ

Styl rockowy na jesień?! – KOLAŻ – Casualism Blog Moda Męska

W dzisiejszym wpisie pokażę Wam na poniższym przykładzie jak nosić styl rockowy na jesień. To generalnie najlepsza pora roku dla stylu rockowego, więc nie będzie to rozwiązanie ciężkie czy sprawiające jakąkolwiek trudność. Warto więc skorzystać nawet nie będąc stuprocentowo zapatrzonym w rock gościem, bo tego typu odstępstwa od reguły codzienności są na wagę złota. Nikt nie chce być szufladkowanym, czyż nie? Zapraszam!

 Styl rockowy na jesień, jesienny styl rockowy, rock styl jesienny, rockowa kurtka skóra, skórzana ramoneska męska

Styl rockowy ma parę typowych dla niego rozwiązań, które można wykorzystywać bez problemu w praktycznie każdej stylizacji w tym stylu. Jest to z pewnością kurtka skórzana, spodnie z dziurami czy typowe dla YSL sztyblety, ale także biała koszulka czy jasne i do bólu sprane jeansy. W tym zestawie zobaczycie pierwszą z tych rzeczy – skrajnie rockową kurtkę ze skóry czyli mega typową, ale także i topową rzecz w stylu rock. Zaś styl rock na jesień jest idealnym wprost środowiskiem dla tej kurtki.

Styl rockowy na jesień, jesienny styl rockowy, rock styl jesienny, rockowa kurtka skóra, skórzana ramoneska męska

KurtkaFREAKY NATION (Diesel), KoszulaPRODUKT (Tokyo Laundry), SpodnieTOPMAN (Review), ButyVANS

Czym byłby dobry styl rockowy na jesień bez pięknej kurtki skórzanej w fasonie ramoneski? Model, który widzicie powyżej to jeden z fajniejszych modeli. Widzimy na jej materiale sporo załamań i dobrej jakości skórę, wygląda dobrze i z pewnością również tak się nosi. Pod spodem warto przemyśleć założenie kraciastej koszuli, która mocno rozbudzi wnętrze i jest zakorzeniona w stylu rockowym i to nad wyraz bardzo głęboko. Na nogach wspominane wyżej sprane do bólu jeansy, które przypominają bardzo mocno zużyte spodnie i pasują jak ulał do całego zestawu. Na stopy zaś dobrze powinny wyglądać niskie Vansy, dość rzadko spotykane tak na marginesie. Świetny model, zdecydowanie polecam a już tym bardziej, że jesień zbliża się szybkim krokiem w naszym kierunku.

Przeczytaj koniecznie ->  The Grand Tour - Ubierz się jak ONI!

KurtkaFREAKY NATION (Diesel), KoszulaPRODUKT (Tokyo Laundry), SpodnieTOPMAN (Review), ButyVANS

Adrian / The-Bigwig

Styl rockowy na jesień?! – KOLAŻ – Casualism Moda Męska Blog

Styl rockowy na jesień?! – KOLAŻ
4.9 z 29 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *