Styl Saint Laurent na albumie – WARTO!

Styl Saint Laurent na albumie – WARTO! – Casualism Blog Moda Męska Casual

Dzisiaj będzie album, a w albumie znany niewielu z Was wokalista – Dave z Chromeo, brat A-Traka. Wielu z Was może wiedzieć, że wielbię się ze stylem rockowym, w szczególności tym lansowanym przez firmę Saint Laurent Paris. To marka, która na rocku zjadła sobie zęby i widząc ich zestawienia wiem, że „zrobili to dobrze”. Zobaczcie jak wygląda w dniu dzisiejszym styl Saint Laurent na albumie!

styl saint laurent, styl rockowy męski, męski rock styl, styl męski metal, metalowy styl, styl dla rocka, muzyka rock ubrania

Podobna kurtka od SCHOTT NYC

STYL ROCKOWY MĘSKI opisywałem już jakiś czas temu i to tam znajdują się wytyczne i kierunki w jakich trzeba podążać. Ja wiem tyle – że im częściej widzę tego typu zestawienia tym moja ochota na ten styl jeszcze bardziej wzrasta. Od wielu lat uważam te ubrania za odważne, ale jednocześnie posiadające mnóstwo stylu i dające bardzo zrównoważony efekt. Bardzo odpowiada mi ich nieco podniszczony wygląd i styl zaakcentowany do granic absurdu. Dave wie jak nosić tego typu ubrania i robi to z dumą, a zasługą tego stanu rzeczy są…hmm, oczywiście pieniądze, ale także wygląd zewnętrzny Dave’a czyli sylwetka koścista, wychudzona, jak to na heroinistę (tak, żart!) przystało 😉 Z tego też względu taka sylwetka pasuje do stylu rockowego bo widząc oczyma wyobraźni rockowego wykonawcę ćpającego przed koncertem i po koncercie widzimy wychudzonego do kości faceta. Jest w tym sens, jest w tym i logika. Styl Saint Laurent

Dave 1 Inspo Album

A więc jesteśmy po albumie bogatsi o nową osobowość wyznającą styl Saint Laurent w idealny sposób. Takich ludzi jest niewielu bo większość nosząc te ubrania nie czuje się swobodnie – a to widać jak na dłoni zarówno na zdjęciach jak i na żywo. Sam niestety na swoim koncie nie posiadam pięciu zer poprzedzonych cyfrą wyższą niż zero, więc ciężko mi – jak i pewnie Wam – odnaleźć się w tym stylu w pełni.

Przeczytaj koniecznie ->  Stylowy rowerzysta...Paradoks? ALBUM

Adrian / The-Bigwig

Styl Saint Laurent na albumie – WARTO! – Casualism Męska Moda Blog

Styl Saint Laurent na albumie – WARTO!
5 z 31 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. MARIVS Reply

    Zdjęcie 13/27 – ostatnio kupiłem sobie podobną czarną kurtkę, ale z białym misiem na kołnierzu, z przeznaczeniem na zimę. Zastanawiam się w jakim kolorze szalik by do tego białego misia pasował. Też biały, czy może jakiś kontrastowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *