Styl Steve McQueen – jak się ubierał Steeve?

Styl Steve McQueen – jak się ubierał Steeve? – Casualism Moda Męska Blog

Są aktorzy, których cenię sobie nie tylko ze względu na ich poprawną lub wybitną grę aktorską. Są tacy, których cenię sobie z kwestii bardziej prozaicznych, jak podejście do życia czy styl ubioru. Styl Steve McQueen miał bardzo ciekawy, więc jest jedną z osób, które to wbiły mi się w pamięć ubiorem czy ogólnie pojętnym zadbaniem o swój wygląd.

eAzE4PK

Steve McQueen na blogu przewijał się już parokrotnie, zawsze w ramach inspiracji świetnym ubiorem. Zoabczcie z resztą sami, że ILOŚĆ ALBUMÓW, czy też innych wpisów inspirowanych tą osobą to dobre „kilka” sztuk. Wraz z dzisiejszym wpisem ta liczba więc wzrośnie o jeden. Tym razem mamy na tapecie długi album, a w nim dobrze pokazana w kwestii ubioru osoba Steve’a. Bez zbędnych ceregieli i słowotoku zapraszam na poniższy album. Mam nadzieję, że zaczerpniecie z niego naprawdę sporo przyjemności.

Steve McQueen Inspiration Album

Adrian/The-Bigwig

Styl Steve McQueen – jak się ubierał Steeve? – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Styl Steve McQueen – jak się ubierał Steeve?
4.9 z 38 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Mariusz Reply

    Proponuję zrobić z tego wpisu jakiś cykl, a na następną gwiazdę wybrać Daniela Craiga . Pozdrowienia dla autora blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *