Styl streetwear minimalistyczny, ALBUM

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Styl streetwear minimalistyczny, ALBUM

W dzisiejszym albumie zaprezentuję Wam jeden z ciekawszych, ale i milszych dla oka nurtów ubraniowych – styl streetwear minimalistyczny. Owszem, od zawsze styl streetwear kojarzy się jednoznacznie. Z bluzami zadrukowanymi do granic przyzwoitości, z trampkami po kolana czy spodniami z dziurami od krocza po kostki. W tym albumie zaprezentuję Wam skrajnie odwrotne podejście – minimalizm w wersji skrajnie ulicznej, wprost cudownej! 😉

QDL0ZvD

Streetwear to styl, w którym nie czuję się luźno, bo wygląd zewnętrzny nie upoważnia mnie do noszenia skrajnie „ulicznych” ciuchów, ot twarz gryzie się z całokształtem. Za to chętnie korzystam z dobrodziejstw ulicznego stylu w wydaniu bardziej hmm…dorosłym? Mężczyzna może nosić się ulicznie, byle dobrze związek jego wieku z ciuchami był na najwyższym poziomie. Przeciwnikiem stylu ulicznego jest uroda, która w moim przypadku jest wręcz starsza niż metryka, więc kieruję swoje zapędy wyłącznie w minimalizm. Zobaczcie w poniższym albumie jak pięknie wygląda minimalistyczny styl streetwear i dlaczego kocham go całym sercem, bo wyraża MNIE w sposób perfekcyjny. Zapewne ogromna ilość zdjęć nie będzie dla Was nadmiernie interesująca, ale wśród wielu na pewno znajdzie się kilka inspirujących najbardziej jak się da. Zapraszam na ALBUM!

Minimal Street II

Jesteśmy po albumie i z chęcią usłyszę (przeczytam) Waszą prywatną opinię. Czarne spodnie, białe koszulki, czarne czy brązowe kurtki. Może być coś, co opisuje moje „ubraniowe” życie w lepszy sposób?

Powiązane linki – Minimalizm, czarne ubrania, szare ubrania i wiele, wiele innych…

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Męska Moda

Styl streetwear minimalistyczny, ALBUM
5 z 26 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

  1. Patryk Reply

    Zaproponujesz lub podeślesz link co proponujesz do sztybletów? Zostając ciągle w streetwearze. Buty z 9 zdjęcia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *