Styl workwear, luźny – ALBUM

Styl workwear, luźny – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Wszyscy doskonale wiemy czym jest styl workwear. Wiemy, że zazwyczaj obraca się wokół jeansowych klimatów, że to styl, którym można opisać pracowników z zamierzchłych czasów. To oczywiście prawda, bo dokładnie tak właśnie jest. Jednak jak to wszędzie i w tym stylu mamy pewnego rodzaju „podgrupy”, z których jedną dzisiaj przytoczę. Zwykle workwear to styl regular, więc dość luźny i raczej komfortowy. Jedną odnogą jest workwear w wersji tak naprawdę luźnej, wręcz w stylu oversize. Zobaczcie koniecznie.

styl workwear, workwear męski styl, ubrania workwear, ubrania i styl workwear

Workwear opisywałem na łamach Casualism wielokrotnie, opisywałem także styl oversize. Pisałem o nim zazwyczaj w samych superlatywach, ale dając sobie jednocześnie szansę na nie korzystanie z niego w życiu codziennym. W końcu nie wszystko co styl workwear, workwear męski styl, ubrania workwear, ubrania i styl workwearoceniamy dobrze musimy automatycznie przenosić na nasze prywatne życie. Tak właśnie stało się z workwearem.

Jednak przekopując internet trafiłem na dziesiątki zdjęć tego stylu w bardzo, bardzo wyluzowanej wersji. Mimo, iż ten styl nie ma swojej realnej nazwy to ja uważam, że właściwym byłaby „sloppy workwear”, czyli niechlujny workwear. Dla mnie te dwa słowa dobrze opisują poniższy album i mogą stanowić solidną podstawę.

Tym samym zapraszam Was z ogromną przyjemnością na poniższy album, który rzuci nieco światła na ten styl. Mimo, iż nie musi stawać się dla Was wzorem do naśladowania to mimo wszystko warto rzucić na niego okiem. Nie tylko po to by się zainspirować, ale także po to by być świadomym egzystencji innych stylów. Nawet takich, które dosłownie śnią nam się jedynie w koszmarach. Zobaczcie!

McNar’s Inspo Album

Po albumie z pewnością macie na myśli parę słów, którymi chcielibyście opisać te zestawy. Z pewnością część oceni je dobrze, inni źle – nikt zaś neutralnie. Przez jego mocne wyróżnianie się raczej nie będzie nigdy „tłem” i będzie odstawał na ulicy niczym czerwony pachołek na czarnym asfalcie. Nie ma w tym nic złego, bo pewne style będące bardzo rzadką odskocznią od „normalności” muszą się wyróżniać. Ich wyznawców można pewnie policzyć na palcach jednej ręki w obrębie kilkuset kilometrów. Tak też ma być.

Przeczytaj koniecznie ->  Brązowe spodnie męskie

Wyróżnik wyróżnikiem, ale jak Wam – tak szczerze – ten styl się widzi? Czy styl workwear sam w sobie potrafi się spodobać, czy może sloppy workwear jest lepszy, bo ciekawszy?

Adrian / The-Bigwig

Styl workwear, luźny – ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

  1. DobryWorkwearNieJestZły Reply

    Bardzo fajnie i sam podobnie się noszę 🙂 Wiadomo tzn nie aż tak jak na tych zdjęciach ale wygląda to megaśnie

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Pozostaje mi się cieszyć, że korzystasz z tego albumu 🙂 Które stylizacje przypadły Ci najbardziej do gustu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *