Styl ze Szwecji, Kristian Matsson „The Tallest Man on earth”

Styl ze Szwecji, Kristian Matsson „The Tallest Man on earth” – Casualism Męska Moda Blog

Niedawno spotkałem się na necie z ciekawą osobistością, bo osobą wykonującą styl muzyki, której wprost nie cierpię. Jest to folk. Folk, indie, nieważne, ważne jest to, że gość swoim ubiorem potrafi dość dobrze sugerować, że nie jest zwykłym szarakiem tylko ma światu coś ciekawego do zaprezentowania. Takich ludzi na Casualism lubimy, czyż nie? Więc niech Kristian Marsson zaprezentuje styl ze Szwecji!

tvVDF0U

Kristian jest ~33 letnim facetem ze Szwecji i ze swojego stylu uczynił nie tyle wizytówkę, co idealny i zgrabny most łączący styl muzyczny z jego charakterem. Zauważcie, że jego ubiór to dobry synonim stylu skandynawskiego, ale podanego w ciekawy, bo niebanalny sposób. Ten styl daje także jeden, choć niezwykle duży plus dla wielu z nas – transparentność. Wielu z nas poszukuje ubioru, który wbrew pozorom potrafi ich ukryć w tłumie. Ten styl i ubiór Kristiana nadawałby się do tej kwestii wprost idealnie. Zobaczcie z resztą sami!

The Tallest Man on Earth Inspiration album

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Styl ze Szwecji, Kristian Matsson „The Tallest Man on earth”
4.9 z 11 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. KRIS Reply

    Sorry, ale gdzie tu styl ? Ten koleś wygląda zupełnie normalnie. Najzabawniejsze są rękawy koszul podwinięte na wysokośc łokci.

    1. The-Bigwig Post author Reply

      To styl człowieka „niewybiegowego”, który stara się w jakiś sposób pokazać swoje oblicze. Oczywiście nie każdemu może się podobać, ale warto czasami rozszerzyć horyzonty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *