Sweter pod marynarką

Casualism Blog Moda Męska – Sweter pod marynarką

Cóż, sweter pod marynarką dzisiaj grzeje miejsce i dosłownie i w przenośni. Kieruję do Was wpis, który zdecydowanie ma w sobie dużo fizycznego ciepła, które przez zdjęcia powinno do Was trochę przebić. Mam nadzieję, że zaczerpniecie z niego tyle radości ile miałem ja, podczas jego zarówno użycia jak i samego kompletowania. Oj, było wygodnie. Oj, było mi ciepło.

1 2

Co na górze? Jedna z lepszych marynarek na zimowe czy jesienne chłody, wykonana z niezwykle ciepłej flaneli wełnianej. Wytaliowana, świetnie wykonana rzecz, bez której chłodnej codzienności przy formalniejszych zestawach nie mógłbym zdzierżyć. Kilka ciekawych detali, kilka fajnych rozwiązań. Od czasu jej taliowania schudłem, więc siłą rzeczy miejsca w jej wnętrzu zrobiło się nieco więcej, a z tego względu mogę na spokojnie korzystać sobie z jej uroków wciskając pod spód grube materiały.

3 4 5

A pod marynarką kardigan w kolorze naturalnego beżu. Nie miałem niestety przekonania do zastosowania w tym zestawie zamka błyskawicznego, ale podjąłem rękawice i próbę oswojenia tej części garderoby. A pod swetrem widzimy koszulę błękitną. Wokół szyi zawiązany został z kolei wełniany krawat w odcieniu szarości. Ot, klasyka.

6 7 8

Na nogach Levi’s 511 w jasnej kolorystyce, które wagowo dopasowały się z górą zestawu w bardzo miły dla oka i ciała sposób.

9 10

Stopy w kolei zdobią moje wspaniałe, spatynowane przeze mnie ( T U T A J ) Monk shoes od Zary.

11 12 13

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Sweter pod marynarką
4.75 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT