Sweter i spodnie w kant

Casualism Blog Moda Męska – Sweter i spodnie w kant

Wpis niby elegancki, niby nie. Niby chłodno, niby ciepło. Dzisiaj mam więc na sobie skracając wszelkie kwestie – sweter i spodnie w kant. Połączenie dla mnie stosunkowo od niedawna znane, co mówię z lekkim bólem serca bo mimo mojego zaangażowania w temat ubioru nie odczuwałem tego połączenia jako dobre.

1 2 3

Ale to się zmieniło wraz z nadejściem dnia, podczas którego podjąłem decyzję o skomponowaniu takiej właśnie stylizacji. Na górze widzimy „kablowaty” sweter z wełny w kolorze typowego granatu. Jego splot jako niezwykle luźny przepuszcza na zewnątrz nieco „wnętrza”, które się w nim kryje. Z tego względu ważne jest zastosowanie ciekawej, bądź wyciszonej warstwy spodniej.

4 5 6

Pod swetrem widzimy koszulę w kolorze szarości, wykonaną z bawełny oksfordziej. Typowy model button-down, którego ogromne ilości widzimy w większości sklepów oferujących takie właśnie koszule. Jedna z koszul najbardziej uniwersalnych, najłatwiejszych do użytkowania.

7 8 9

Na nogach z kolei moje najnowsze nabytki. Grube, wykonane z flaneli wełnianej eleganckie spodnie podszyte od wewnątrz śliskim materiałem (kolanówka). Użycie tego rozwiązania pozwala na zminimalizowanie efektu wypychania kolan – tak często spotykanego przy wąskich spodniach, oraz swobodne poruszanie się materiału po gołej skórze. Efektem równie ciekawym są przyjemne odczucia noszenia takich spodni, bo wełniana flanela ze względu na jej dość włochatą fakturę nie jest zbyt przyjemna w dotyku.

10 12

Stopy z kolei ozdabiają wspaniałe monki od Shoepassion. Dokładnie TEN model. Rozpiąłem je tym razem z prostego względu. Bo tak.

13 14

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

 

 

Sweter i spodnie w kant
4.75 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT