Sweter z koszulą

Casualism Blog Moda Męska – Sweter z koszulą – ALBUM

Podczas jesiennych czy zimowych chłodów szukamy stylowej możliwości na prezentację zarówno ładnych połączeń, jak i ciepłych zestawień. Pora, jaką aktualnie jedni będą się cieszyć, a inni przeklinać – daje świetne możliwości na zarówno polepszenie swojego komfortu cieplnego, jak i wykorzystanie ciekawych połączeń. W dzisiejszym albumie pokażę Wam połączenie iście jesienne – sweter z koszulą.

Outer

Czy sam lubię takie połączenie? Zdecydowanie lubię. Samego swetra nosić po prostu nie mogę, zbyt mocno gruba wełna drapie mnie po ciele, a czasami goła szyja niezbyt dobrze pasuje do danego zestawu więc t-shirt może odpaść. Z pomocą przychodzi więc koszula, która w zależnie od użytego materiału (miły w dotyku oksford czy zimna, nieprzyjemna na zimę koszula gładka, garniturowa) pasować może na każdą okazję. Warto o tym połączeniu pamiętać, bo za pomocą „raptem” wystającego kołnierzyka możemy nadać nową jakość naszemu zestawieniu.

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Sweter z koszulą
5 z 7 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *