Szara marynarka lniana - Casualism Blog Moda Męska Szara marynarka lniana - Casualism Blog Moda Męska

Szara marynarka i wełniane spodnie

Szara marynarka – Casualism Blog Moda Męska

W opozycji do ostatniej stylizacji staję dzisiaj z nową. Szara marynarka to od zawsze mój element garderoby bardzo poważnie rozważany na dzień przed wyjściem. Dzisiaj stanąłem w absolutnie przeciwległym biegunie w stosunku do zestawu ostatniego. Który wolicie?

P1013243 P1013231

Zestaw prezentuje się tak, jak widzicie poniżej – czyli po prostu elegancko i w moim, szarym stylu. Kolorystyka ta od jakiegoś czasu tworzy we mnie chęć codziennego jej wykorzystywania i właściwie poddaję się temu naciskowi i z szarości korzystam prawie codziennie. Marynarka jest lniana, bez podszewki i jakichkolwiek dziwacznych wykończeń, nie licząc podwójnej butonierki. Jedyny fakt przeszkadzający mi w niej nieco to użycie przez producenta beznadziejnych poduszek w ramionach. Czemu beznadziejnych? Bo poduszek wprost nie cierpię i na szczęście moja budowa ciała nie przeszkadza mi w użytkowaniu marynarek bez tychże poduch. Ale dobra jest, lubię ją ze względu na jej nieformalny, bardzo luźny charakter i kolorystykę w stu procentach odpowiadającą mi i mojemu poczuciu estetyki.

P1013209 P1013224

Pod marynarką widzimy typową koszulę button down wykonaną z bawełnianego oxfordu w kolorze błękitu. Chciałem ożywić nieco zestaw niezbyt mocnym – ale jednak wyróżniającym się na szarym tle kolorem. Nie użyłem w tym zestawieniu krawatu – byłoby mi nazbyt formalnie. Różowa koszula zagrałaby ciekawie. Nie miałem takiej niestety pod ręką.

P1013274 P1013275

Na nogach prezentuję Wam te same spodnie co w odsłonie poprzednio je ukazujące. Nie mam na ich temat nic większego do dodania niż fakt, że je w dalszym ciągu uwielbiam, choć na nogach miałem dwukrotnie 😉

P1013282 P1013290

A na stopach by pokazać Wam absolutną uniwersalność butów – Monki firmy SHOEPASSION. Oto TEN MODEL. Tym razem skarpetki szare, w poprzednim zestawie były czarne.

P1013227

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Szara marynarka i wełniane spodnie
4.8 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT