Szare jeansy męskie

Casualism Blog Moda Męska – Szare jeansy męskie

Uwielbiam szarość! Dzisiaj zdjęcia zestawu sprzed kilku tygodni, gdy temperatura za oknem nie była jeszcze aż tak niska jak niska jest w tej chwili. Zestaw tym razem w „opozycji” do całkowitej czerni…złożony ze skrajnej szarości z dodatkiem brązu i akcentu bieli. Brzmi…Bigwigowo, czyż nie? 😉

Szare jeansy męskie Szare jeansy męskie

Zestawy, do których wymyślenia nie trzeba więcej niż jeden kolor inny niż odcień szarości/czerni/bieli to dla mnie zestawy genialne w swojej prostocie i efekcie jaki tworzą. Po wielu latach spędzonych z modą powiem Wam jedno na moim przykładzie – w pewnym momencie człowiek widzi, że kolory jakich używa do tworzenia zestawów nie muszą się mocno rzucać w oczy by być szczęśliwym i czuć się „wyjątkowo” (brzmi jak reklama proszku do prania) – a ja stałem się szczęśliwy. Gdzieś wyczytałem ciekawą maksymę, chyba na jakimś Instagramowym profilu. Parafrazując „Kolorowe mam życie, nie ubrania”. Coś w tym jest, wolę świecić osobowością 😉

Zamszowa kurtka Kurtka z zamszu

Jednak do rzeczy. Brązowa kurtka zamszowa przy pogodzie jesiennej ze względu na brak jakiegokolwiek połysku genialnie się z nią stapia, tworząc zestaw „spokojny” i niewymuszony. Zamsz odczuwam właśnie jako atrybut jesiennej pogody, gdy liście zaczynają przykrywać chodniki, a ludzie zaczynają oplatać się szalikami. Lubię ten czas. W kwestii ubioru także.

Kurtka skórzana zamszowa

Pod spodem jeansowa koszula w kolorze szarości, tym razem rozpięta by zlikwidować nudę na torsie. To samo z bluzką, którą mam pod koszulą. Ma wypuszczone nieco rękawy wystające zza mankietów koszuli, a całość – pięknie wystaje z kurtki. Dopasowanie długości tych elementów było idealne.

Na nogach jeansy, oczywiście również w kolorze szarości. Te jeansy cechuje dość ciekawy materiał, bo ze względu na mikro włoski na całej ich powierzchni materiał przy dotyku zachowuje się niczym zamsz, tworząc na całej długości typowe „pociągnięcia”. Taki urok, coś jak moleskin. Nie byłem tego świadomy przy zakupie. Ciekawa odmiana.

Przeczytaj koniecznie ->  Casual w kratę - Męska koszula w kratę

Białe Converse męskie

A na stopach Converse w bieli. Ot, buty „uzupełniające” zestawy niż je tworzące. Typowy wybór niewyróżniających się, ale bardzo dobrych i wygodnych butów.

Kurtka – Gant, Podobna TUTAJ i TUTAJ też

Koszula – Jack&Jones, Podobną znajdziemy TUTAJ od Mango i TUTAJ

Bluzka – H&M, Podobna np. TUTAJ

Spodnie – Lee Jegger, Podobne TUTAJ

ButyConverse, na super przecenie. Te buty rzadko bywają przeceniane, więc warto zaopatrzyć się w nie właśnie teraz. Wersja ZE SKÓRY również na przecenie. W ogóle polecam przejrzeć kategorię butów sportowych. Większość poprzeceniana.

Smart casual

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Szare jeansy męskie
5 z 21 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *