Szary garnitur męski - ALBUM - Casualism Blog o Męskiej Modzie Szary garnitur męski - ALBUM - Casualism Blog o Męskiej Modzie

Szary garnitur męski – ALBUM

Szary garnitur męski – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Jednym z najbardziej obleganych kolorów jest oczywiście…granat. Jednak drugim z kolei najczęściej wybieranym kolorem przez niejako znawców męskiej mody jest szarość. Szary garnitur męski to klasyka gatunku i mimo, iż ja posiadam taki model wyłącznie jeden i to w skrajnie swobodnej wersji to doceniam jego walory. Ale na innych ludziach. Z tego względu dzisiaj duży album, a w nim rzeczone szare męskie garnitury. Zobaczcie!

eyzLWwg

Szarość to kolor jak dla mnie po prostu piękny. Daje szansę wybicia się innej części garderoby, nie pobiera atencji, tworzy miły dla oka plan. Plan, który może wykorzystać koszula, krawat, buty czy nawet torba. Szary garnitur męski jest jednak odzieniem bardzo zależnym od konkretnego odcienia, jasności materiału i ewentualnych faktur czy wzorów. Jaśniejszy odcień garnituru implikuje jego niższą formalność, zaś ciemniejszy – daje się użytkować nawet podczas stosunkowo formalnych wyjść. Z oczywistych względów dodatkowy wzór czy wyraźna faktura powoduje tej formalności obniżenie. By nie zanudzać – zobaczcie dokładnie każde zdjęcie znajdujące się w albumie poniżej, a będziecie wiedzieć po pięknych przykładach co i jak.

Grey Suits

Adrian / The-Bigwig

Szary garnitur męski – ALBUM

Szary garnitur męski – ALBUM
4.9 z 39 ocen

    ADD YOUR COMMENT