Szerokie spodnie na albumie

Szerokie spodnie na albumie – Casualism Blog Moda Męska

Do mody zaczynają powoli wchodzić szerokie spodnie. Ich obecność jest mocno naznaczona u dosłownie już każdego producenta, a ja dziwię się za każdym razem widząc jak wiele modeli tego typu mają w ofercie. Oznacza to, iż tak szerokie spodnie wejdą w pewnym momencie do mainstreamu, a my – chcąc nie chcąc – zaczniemy być na nie podatni. Pewne odstępstwa od reguły oczywiście w dalszym ciągu będą mocno widoczne (wtedy w postaci rurek), ale trend zostanie zachowany. Co o tym myślicie?

szerokie spodnie, szerokie jeansy, spodnie baggy

Szerokie spodnie mają to do siebie, że na ten moment niesamowicie mocno się wyróżniają. Nigdy nie przejdziemy obok nich obojętnie i to niezależnie od tego czy nam się podobają czy też nie. Ich obecność niesie za sobą także mocne wyróżnianie się przez fakt, że u nas w dalszym ciągu głównym nurtem są wąskie spodnie w typie rurek. Jednak gdy sytuacja się odwróci lub w miarę wyrówna to ta sytuacja stanie się zgoła inna bo nikt nie będzie obawiał się noszenia spodni, które przestaną być wyróżnikiem, a zaczną płynąć z nurtem ogólnym.

Zobaczcie na poniższym albumie kilka naprawdę ciekawych, a wiele totalnie przerysowanych stylizacji. Warto na nie zwrócić uwagę by później w autobusie nie zdziwić się jak ten obok nas się „teraz nosi” 😉 W dawnych czasach gdy szerokie spodnie były głównym nurtem, a wąskie były jedynie odstępstwem to na nich patrzono jak na dziwaków. Jak to nosić nogawki o szerokości u dołu raptem 15 cm gdy wszyscy mają te nogawki na szerokość 22 cm? Teraz będzie odwrotnie, ale nie wiem czy w takim stosunku jak wtedy. Zobaczcie koniecznie.

Wide Pants Inspiration Album

U dziewczyn ten trend jest niesamowicie mocny. U wielu producentów szerokie spodnie zaczęły wypierać spodnie wąskie, które zeszły na drugi plan. Plan raczej „zapchania” dziury u dziewczyn, które nie podjęły jeszcze nowego trendu. Moja narzeczona widzi to bardzo wyraźnie, ale u niej jest łatwiej, bo spodnie o szerokim kroju zawsze się jej podobały. Co będzie dalej?

A Wy co myślicie o tak szerokich spodniach? Na ten moment jest to na pewno wyróżnienie się absolutne oraz nieco groteskowy look. Czy tak będzie zawsze?

Adrian / The-Bigwig

Szerokie spodnie na albumie – Casualism Męska Moda Blog

Szerokie spodnie na albumie
4.85 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT