Tania stylizacja – jeden kolaż, parę złotych

Tania stylizacja – jeden kolaż, parę złotych – Casualism Blog Moda Męska

Jestem pewien w stu procentach, że dobrych zestawów męskich dla moich czytelników nigdy zbyt mało. Zobaczcie dzisiaj wpis krótki, a w nim chyba najtańszy na ten moment, choć jakże piękny zestaw złożony z ulubionego dla większości z moich czytelników granatu. Zobaczcie co to jest tania stylizacja, jednak tylko w kontekście ceny, a nie wyglądu…

2

Efekt jaki robią pieniądze czasami przyćmiewa nam wzrok. Potrafi źle coś ocenić gdy jest nad wyraz tanie, a zbyt dobrze – gdy jest drogie. Daje nam to całkowicie złudne wrażenia co do ocenianej przez nas rzeczy, czasami bardzo, bardzo mylne, przekonajcie się sami.

Zestaw, który w dniu dzisiejszym dla Was przygotowałem obraca się wokół pięknej palety barw, która na każdym będzie wyglądać zjawiskowo i na czasie – mianowicie granat z bielą. To barwy, które połączone ze sobą powodują bardzo pozytywne odczucia. Pomyślcie sami – jaki kolor garnituru z jakim kolorem koszuli sprawia się najlepiej przy eleganckich spotkaniach w dzień? Oczywiście granat z bielą! Tutaj mamy tego garnituru casualowy substytut. Zestaw jest bardzo nietypowy, więc spodoba się także tym bardziej zaawansowanym. Kurtka to bardzo ciekawa rzecz, przypominająca obciętą z długości legendarną M65. Przez stójkę i bardzo minimalistyczną formę genialnie wygląda w stonowanych stylizacjach. Pod spodem bardzo subtelny wzór swetra w melanż, zaś na nogach dopełniające barw granatu również granatowe chinosy. Na stopach rzecz oczywiście najdroższa z całego zestawu. Postanowiłem, że na butach nie warto oszczędzać, więc oszczędzając na innych częściach garderoby możemy z czystym sumieniem kupić nowe, piękne buty. Te Reeboki to klasyka i vintage/retro pełną gębą. Sama przyjemność. Wokół szyi na dopełnienie stylizacji polecam zawinięcie szalika, zaś na głowę – czapkę. Nie są to rzeczy najwyższej jakości, ale nie każdego z nas na najwyższą jakość stać.

Zmieniam miejsce zamieszkania – to jedna z dwóch najważniejszych i najlepszych decyzji podjętych jeszcze w 2016 roku i aktualnie jestem pochłonięty remontem bez reszty. Jednak ze względu na moją ogromną miłość skierowaną ku Casualism nie zaniedbuję niczego! Podzielę się w swoim czasie na moim FACEBOOKU paroma ciekawostkami.

Kurtka – ONLY&SONS ( 104,50 zł!), Sweter – KIOMI (59,50 zł!), Spodnie – YOUR TURN (59,95 zł!), Szalik – KIOMI (34,50 zł!), Czapka – MEDICINE ( 24,90 zł!), Buty – REEBOK WORKOUT PLUS ( 329,90 zł)

Adrian / The-Bigwig

Tania stylizacja – jeden kolaż, parę złotych – Blog Moda Męska Casual

Tania stylizacja – jeden kolaż, parę złotych
4.85 z 26 ocen

    ADD YOUR COMMENT