Top knot / bun – Kok u mężczyzny? Męskie fryzury

Casualism – Moda Męska Casual – Męskie fryzury

Ostatnimi czasy moje włosy po raz pierwszy od praktycznie dziesięciu lat osiągnęły więcej niż 3 mm. Zawsze goliłem się na pałę usuwając kolejne hektary włosów skutecznie latami. Teraz włosy rosną już jakiś czas, więc chętnie poruszę temat właśnie o nich, ale z szerszej perspektywy choć w krótkim wpisie.

Bun / Top knot – czyli pospolity kok, ale w męskim wykonaniu. Co o nim myślicie? Czy oceniacie go jako męski, czy wprost przeciwnie?

Zdecydowanie w prezencji tego wyglądu pomaga broda – włosy ze względu na ich zaczesanie do tyłu odkrywają całkowicie twarz noszącego. By tę lukę wypełnić modele ukazani wyżej w większości zapuścili brody co uważam za bardzo sprytne zagranie i myślę, że ten fakt nie jest przypadkowy. Z mojego punktu widzenia – świetna fryzura, która powoduje absolutne wyróżnienie na ulicy ale w stosunkowo i tak subtelny sposób porównując ją z wszechobecnymi irokezami. Fryzura ta ewidentnie najlepiej radzi sobie przy mocno casualowych zestawieniach, głównie ze względu na jej „kloszardowy” charakter. Co mi odpowiada niesamowicie, ale czy zdecydowałbym się na nią? Tego nie wiem.

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Top knot / bun – Kok u mężczyzny? Męskie fryzury
4.9 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT