Ubrania eleganckie na jesień

Ubrania eleganckie na jesień – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Nareszcie! Jako, iż jesień już jest z nami, a niedługo ustąpi miejsca zimie to nasze ubrania zaczną być wraz z upływem czasu coraz grubsze, cieplejsze. Zobaczcie w dzisiejszym wpisie jak radzić sobie w bardziej eleganckich zestawieniach w poniższym, BARDZO opasłym albumie. Jakie ubrania eleganckie na jesień? Odpowiedź poniżej. Zapraszam!

Ubrania eleganckie na jesień, jakie ubrania eleganckie, eleganckie ciuchy jesienne, eleganckie ubrania na zimę, zimowe eleganckie ubrania

Ubrania eleganckie nie są wbrew pozorom trudne w noszeniu. A właściwie to ba, są bardzo łatwe. Przestrzeganie pewnych reguł, stosowanie się do kilku zasad i użytkowanie tylko tego, co jest „dozwolone” daje praktycznie 100% pewności, że nasz elegancki zestaw będzie zgodny ze sztuką. Elegancja jest na swój sposób opisana przez grube księgi, więc praktycznie każdy jej aspekt jest na swój sposób usystematyzowany. Ale co poradzić jesienią i, o zgrozo, zimą? Poza oczywistymi rozwiązaniami polegającymi na dobrych okryciach wierzchnich co lepsi „sartorialiści” wypracowali swoje metody na niweczenie poczynań zimy. Zobaczcie w poniższym wpisie wiele jakże pięknych zestawień, z których mam nadzieję skorzysta kilkoro z Was. Zobaczcie poniższy album i wyraźcie swoje zdanie!

Fall/Winter Tailoring

Adrian / The-Bigwig

Ubrania eleganckie na jesień – Casualism Blog Moda Męska

Ubrania eleganckie na jesień
5 z 35 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

  1. niepodam Reply

    Niby klasyka. Zestawienia okay. Tylko za mocno album jest osadzony w ubraniach dla panów po 50. Po prostu inna epoka epatuje ze zdjęć. Podróż w czasie. Trochę końcówka lepiej na tle reszty wypada. Ten sztruks bleeee.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *