Ubrania eleganckie na jesień - Casualism Blog Moda Męska Ubrania eleganckie na jesień - Casualism Blog Moda Męska

Ubrania eleganckie na jesień

Ubrania eleganckie na jesień – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Nareszcie! Jako, iż jesień już jest z nami, a niedługo ustąpi miejsca zimie to nasze ubrania zaczną być wraz z upływem czasu coraz grubsze, cieplejsze. Zobaczcie w dzisiejszym wpisie jak radzić sobie w bardziej eleganckich zestawieniach w poniższym, BARDZO opasłym albumie. Jakie ubrania eleganckie na jesień? Odpowiedź poniżej. Zapraszam!

Ubrania eleganckie na jesień, jakie ubrania eleganckie, eleganckie ciuchy jesienne, eleganckie ubrania na zimę, zimowe eleganckie ubrania

Ubrania eleganckie nie są wbrew pozorom trudne w noszeniu. A właściwie to ba, są bardzo łatwe. Przestrzeganie pewnych reguł, stosowanie się do kilku zasad i użytkowanie tylko tego, co jest „dozwolone” daje praktycznie 100% pewności, że nasz elegancki zestaw będzie zgodny ze sztuką. Elegancja jest na swój sposób opisana przez grube księgi, więc praktycznie każdy jej aspekt jest na swój sposób usystematyzowany. Ale co poradzić jesienią i, o zgrozo, zimą? Poza oczywistymi rozwiązaniami polegającymi na dobrych okryciach wierzchnich co lepsi „sartorialiści” wypracowali swoje metody na niweczenie poczynań zimy. Zobaczcie w poniższym wpisie wiele jakże pięknych zestawień, z których mam nadzieję skorzysta kilkoro z Was. Zobaczcie poniższy album i wyraźcie swoje zdanie!

Fall/Winter Tailoring

Adrian / The-Bigwig

Ubrania eleganckie na jesień – Casualism Blog Moda Męska

Ubrania eleganckie na jesień
5 z 35 ocen

    ADD YOUR COMMENT