Ubrania na lato 2017 – ALBUM

Ubrania na lato 2017 – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Dzisiaj we wpisie mam zamiar na wielu zdjęciach pokazać Wam, że ubrania na lato potrafią być absolutnie zjawiskowe. W lecie mamy ewidentną czystość formy, brak jakiegokolwiek przesytu i mnóstwo zabawy w tworzeniu coraz to nowych stylizacji. Zobaczcie sami, bo jest co!

Ubrania na lato 2017, ubrania letnie męskie, chłopięce ubrania, ubrania dla chłopaka na lato, na lato ubrania dla chłopca

Podobna koszula (od lewej) firmy LEVI’S, ETON, PRODUKT

Poniższy album to to, co lubimy najbardziej – bardzo praktyczne podejście do tematu mody męskiej, w końcu zdjęcie wyrazi więcej niż setka słów. Zaprezentuje wiele krótkich spodenek, sporo dobrej jakości zdjęć, ciekawe zestawienia i równie ciekawe podejścia do kwestii mody i własnej prezencji. Pamiętajmy też, że większość ludzi zupełnie inaczej przeżywa letnie upały, mieszkają również często w zupełnie innym klimacie. Zapraszam Was!

SS17 inspo album

Po albumie możemy coś powiedzieć i rozpisać się na temat zaprezentowanych w nim zdjęć. No cóż, lato bywa różne dla wszystkich. Jedni lepiej czują się w luźnych zestawieniach by inni czerpali całymi garściami wyłącznie z bardzo wąskich ciuchów. Dla każdego coś dobrego, ważne jest tylko to, by świetnie się czuć w akurat własnych wyborach. Dlatego zalecam wszystkim – na lato (jak i na całe swoje życie) ubierajcie się wyłącznie tak, byście byli naprawdę zadowoleni. Nie ubierajcie się dla wszystkich dookoła, nie bawcie się w zadowolenie widzów w miejsce samych siebie, to bardzo ważne. Nie ma nic gorszego niż chodzenie w ciuchach, które podobają się wyłącznie ludziom dookoła, a my sami wręcz gotujemy się w środku ze złości, że mamy przymus ich noszenia. Wiele firm jednak wymaga pewnego dress-code, którego jesteśmy zmuszeni przestrzegać. Tu nie ma wytłumaczenia i w miejsce wyłamywania i naginania zasad polecam dostosować się do firmy i czerpać z tego radość. Gdyby opanował Was kiedyś elegancki dress-code to pamiętajcie – spróbujcie wyciągnąć z tego tyle pozytywów ile się da. Ale to temat na inni, ciekawszy i dłuższy wywód!

No i upalnego lata!

Ubrania na lato 2017, ubrania letnie męskie, chłopięce ubrania, ubrania dla chłopaka na lato, na lato ubrania dla chłopca

Adrian / The-Bigwig

Ubrania na lato 2017 – ALBUM – Casualism Moda Męska Blog

Ubrania na lato 2017 – ALBUM
4.8 z 30 ocen

    ADD YOUR COMMENT