Ubrania na lato 2017 – ALBUM

Ubrania na lato 2017 – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Dzisiaj we wpisie mam zamiar na wielu zdjęciach pokazać Wam, że ubrania na lato potrafią być absolutnie zjawiskowe. W lecie mamy ewidentną czystość formy, brak jakiegokolwiek przesytu i mnóstwo zabawy w tworzeniu coraz to nowych stylizacji. Zobaczcie sami, bo jest co!

Ubrania na lato 2017, ubrania letnie męskie, chłopięce ubrania, ubrania dla chłopaka na lato, na lato ubrania dla chłopca

Podobna koszula (od lewej) firmy LEVI’S, ETON, PRODUKT

Poniższy album to to, co lubimy najbardziej – bardzo praktyczne podejście do tematu mody męskiej, w końcu zdjęcie wyrazi więcej niż setka słów. Zaprezentuje wiele krótkich spodenek, sporo dobrej jakości zdjęć, ciekawe zestawienia i równie ciekawe podejścia do kwestii mody i własnej prezencji. Pamiętajmy też, że większość ludzi zupełnie inaczej przeżywa letnie upały, mieszkają również często w zupełnie innym klimacie. Zapraszam Was!

SS17 inspo album

Po albumie możemy coś powiedzieć i rozpisać się na temat zaprezentowanych w nim zdjęć. No cóż, lato bywa różne dla wszystkich. Jedni lepiej czują się w luźnych zestawieniach by inni czerpali całymi garściami wyłącznie z bardzo wąskich ciuchów. Dla każdego coś dobrego, ważne jest tylko to, by świetnie się czuć w akurat własnych wyborach. Dlatego zalecam wszystkim – na lato (jak i na całe swoje życie) ubierajcie się wyłącznie tak, byście byli naprawdę zadowoleni. Nie ubierajcie się dla wszystkich dookoła, nie bawcie się w zadowolenie widzów w miejsce samych siebie, to bardzo ważne. Nie ma nic gorszego niż chodzenie w ciuchach, które podobają się wyłącznie ludziom dookoła, a my sami wręcz gotujemy się w środku ze złości, że mamy przymus ich noszenia. Wiele firm jednak wymaga pewnego dress-code, którego jesteśmy zmuszeni przestrzegać. Tu nie ma wytłumaczenia i w miejsce wyłamywania i naginania zasad polecam dostosować się do firmy i czerpać z tego radość. Gdyby opanował Was kiedyś elegancki dress-code to pamiętajcie – spróbujcie wyciągnąć z tego tyle pozytywów ile się da. Ale to temat na inni, ciekawszy i dłuższy wywód!

Przeczytaj koniecznie ->  Szary garnitur męski - ALBUM

No i upalnego lata!

Ubrania na lato 2017, ubrania letnie męskie, chłopięce ubrania, ubrania dla chłopaka na lato, na lato ubrania dla chłopca

Adrian / The-Bigwig

Ubrania na lato 2017 – ALBUM – Casualism Moda Męska Blog

Ubrania na lato 2017 – ALBUM
4.8 z 30 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

  1. esesam Reply

    Jakoś te wzorczaste, „melanżowe” koszule mnie nie przekonują. Na plus za to stylizacje z prostymi koszulami, tymi w kratę oraz przede wszystkim – krótkimi spodenkami!

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Czyli lubisz minimalizm w miejsce przesytu lub kolorowych zestawień angażujących wzrok – a to się ceni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *