Ubranie jesienne ALBUM

Ubranie jesienne ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Dzisiaj we wpisie ubranie jesienne na albumie, który powinien otworzyć oczy niedowiarkom – że mimo chłodu na zewnątrz można ubrać się stylowo i dobrze. Wielu z nas nie wierzy w połączenie tych dwóch światów, co okazuje się absolutnie złym podejściem. Wraz z czasem jaki spędziłem na męskiej modzie zauważam już dosadnie, że stylizacje można tworzyć świetne zarówno upalnym latem jak i chłodną zimą czy jesienią przez duże „J”. Zobaczcie jak ubierają się ludzie na albumie, zapraszam!

Ubranie jesienne, ubranie na jesień, jesienne ciuchy, ciuchy na jesień, jesienna stylizacja, męski styl jesienny

Fajny zestaw w stylu smart-casuak. Na wierzchu mamy bawełnianą marynarkę (PIER ONE) oraz sweter we wzór fair-isle (BENETTON) oraz spodnie w postaci bawełnianych chino (ONLY&SONS)

mzgVlkB

Świetny zestaw. Sweter (BARBOUR) we wzór fair-isle oraz marynarka tweedowa.

Albumy zazwyczaj prezentują mężczyzn absolutnie bez związku z rzeczywistością, ot modele, którzy zdobią okładki czy lookbooki różnych firm odzieżowych. Prezentują ubrania dobrze, ale zupełnie bez odzwierciedlenia w życiu codziennym każdego z nas. Dlatego też dzisiejszy album pokaże ubranie jesienne tak, jak powinno być pokazane – na zwykłych ludziach. Mimo uwielbienia do świetnych zdjęć i fajnych stylizacji „gazetowych” uważam, że i takie przerywniki powinniśmy sobie serwować. Daje to także inną, ale zdecydowaną zaletę. Otóż większość mężczyzn prezentujących ubrania „modelowo” pokazują nieosiągalne dopasowanie czy brak zagięć i tym podobnych naturalnych dla ludzi rewelacji. Nie ma co się nimi sugerować jako „pewnik”, raczej jako pomoc. Poniższe zestawy za to możemy w pełni przełożyć na swoją osobę i zyskać praktycznie to, co widzimy. Zapraszam!

Fall fits for freezing fjords and foggy fishing forays

Co sądzicie? Album mam szczerą nadzieję, że podobał się niezmiernie i że faktycznie da się z niego wyjąć to, czego oczekujemy wszyscy – fajnych inspiracji, a sam wśród dziesiątek tych zdjęć znalazłem to co ważne. I Wam tego życzę bo pełnia zadowolenia jest ważne o każdej porze roku, niezależnie od pogody czy temperatury 🙂

Przeczytaj koniecznie ->  Marynarki Ring Jacket- ALBUM

Adrian / The-Bigwig

Ubranie jesienne ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Ubranie jesienne ALBUM
4.9 z 32 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *