Ubranie na bogato – kolaż

Ubranie na bogato – kolaż – Casualism Blog Moda Męska

Nie wszyscy po latach spędzonych z modą mają siłę i pewność siebie by nosić się w bardzo indywidualny sposób. Nie wszyscy tego chcą, nie wszystkim się to podoba i nie wszyscy osiągną z tego tytułu satysfakcję. Jednak ludzie, którzy przez obawy decydują się odrzucać pewne wybory są może nie tyle strachliwi, co zbyt mocno zwracający uwagę na zdanie ludzi wokoło. Wielu zdaje się o tym wiedzieć, ale równie wielu zdaje się stłamszonych. A Wy? Zobaczcie dzisiejszy kolaż, a w nim ubranie na bogato. Dacie radę?

ubranie na bogato, bogate ciuchy, ubranie odważne

Moda rządzi się innymi prawami niż typowe ciuchy na ulicach. Oddaje rozwiązania, które wytkną ludzie palcami, ale jednocześnie takie, które autentycznie mogą się podobać. A my decydujemy się odrzucać je w przedbiegach mając na myśli nie swoje własne zdanie, a zdanie sąsiada. Sąsiadki, ich córki czy syna. Czy to nie głupie? Oni żyją życiem swoim, a my żyjmy życiem własnym. Problemem jest jednak nasz umysł, który jest zatkany na tyle mocno, że nie dopuszcza wyróżniania się na tle ulicy. Takie naleciałości od starszyzny wychowanej pod PRLowskim butem. Wyróżnianie się było złe z zasady. Sporo tych naleciałości przeszło na nas – młodych. Teraz minie sporo lat zanim olejemy zdanie innych ludzi. No i co ważne – to my w pewnym momencie będziemy leżeć na łożu śmierci i to nasze życie będzie dla nas najważniejsze. A nasze życie jako najpiękniejsze dobro musimy przeżyć najpiękniej jak się da. Nie zwracać uwagi na ludzi wokoło. Nigdy.

ubranie na bogato, bogate ciuchy, ubranie odważne

Kurtka – ARMANI COLLEZIONI, Sweter – POLER, Spodnie – TOPMAN, Buty – DR.MARTENS, Czapeczka – POLO RALPH LAUREN

Ten zestaw to nowoczesny chłopak wprost z okładki gazet. Gazet, których nie kupią ludzie typowi z ulicy. To gazeta raczej specjalistyczna i nastawionej pod klienta chcącego wyróżnić się dość wyraźnie. Dlatego też powyższe rozwiązania będą idealne ale dla wąskiej grupy ludzi, którzy kochają najmocniej styl fashion-forward. Modeli, modelek i Conora McGregora 😉 Na samym wstępie mamy wyróżnik chyba największy na Zalando – kurtkę wykonaną z odblaskowego, srebrnego ortalionu przypominającego LUNARCORE (zapraszam na album!). Jest ostra i zwróci na siebie uwagę zarówno starca jak i młodzika. Pod spodem by dorównać warstwie wierzchniej mamy niezwykle ciekawy sweter w paski i wzór geometryczny – co ciekawe – w ostrym kolorze. Wprawne oko zauważy, że dobór kolorystyki mimo ewidentnie dużej chęci na wyróżnienie się jest mocno zlimitowany. W końcu kolor jest tylko i wyłącznie na swetrze. To powoduje, że mimo naprawdę ostrych rozwiązań cały zestaw odnajdzie się i na naszej ulicy. Oczywiście nie przejdzie niezauważony, ale także nie obrzucony jajkami. Na nogach zaś mamy nic innego jak wąskie, czarne jeansy z dziurami na kolanach, zaś na stopach bardzo masywne buty od Dr.Martens. Takie połączenie da ciekawy efekt bardzo grubych butów w połączeniu z bardzo wąską łydką. Potrafi wyglądać dobrze. Na głowę można założyć niezłą czapeczkę wprost od Ralph Lauren z ichniejszym wyróżnikiem w postaci misia. Świetna rzecz.

Przeczytaj koniecznie ->  Męskie inspiracje - nadwaga

Kurtka – ARMANI COLLEZIONI, Sweter – POLER, Spodnie – TOPMAN, Buty – DR.MARTENS, Czapeczka – POLO RALPH LAUREN

Adrian / The-Bigwig

Ubranie na bogato – kolaż – Casualism Męska Moda Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *