Ubranie na lato dla dziewczyny?!

Ubranie na lato dla dziewczyny?! – Casualism Moda Blog

Postanowiłem jednogłośnie wraz z dziewczyną, że nie ma nic lepszego niż dopełnienie dzisiaj publikowanego już zestawu drugim – damskim. Bo dziewczyny tak jak i mężczyźni męczą się upałem i przeżywają go w identyczny sposób. Dlatego musimy o komfort walczyć oboje, zarówno dziewczyny jak i (ich) faceci. Zobaczcie więc jak moim zdaniem wygląda bardzo swobodne ubranie na lato dla dziewczyny.

Ubranie na lato dla dziewczyny, damskie ubrania letnie, styl letni damski, spodenki dla dziewczyny, damskie spodenki jeansowe, letnie ubrania damskie

Ubranie letnie damskie nosi kilka atrybutów, których nie możemy przenieść na nasze – męskie – pole 😉 Z oczywistych względów nasze dziewczyny mają łatwiej. Odkrywanie ciał uchodzi im na sucho (dosłownie i w przenośni) nawet w bardzo zatłoczonych miejscach w centrum większych miast. Zestaw, który dzisiaj Wam tu pokażę jest – o ironio – zdecydowanie bardziej zakryty niż dziewczyn, które można spotkać co kilkadziesiąt metrów na ulicy. Zobaczcie!

Ubranie na lato dla dziewczyny, damskie ubrania letnie, styl letni damski, spodenki dla dziewczyny, damskie spodenki jeansowe, letnie ubrania damskie

Koszulka – LEVI’S, Spodenki – TOPSHOP, Buty – ADIDAS, Skarpety – NANUSHKI

Jak widzicie zestaw jest bardzo swobodny i na swój sposób bardzo przyciągający wzrok. Idąc typowymi dla mnie ścieżkami i tutaj zdecydowałem się na minimum barw i kolorów i postawiłem na swobodny odbiór stylizacji w formacie vintage/retro. Na górze mamy koszulkę z logowaniem Levi’s – bardzo, ale to bardzo retro i mi osobiście takie koszulki przywodzą na myśl czasy starych Polaroidów. Świetna rzecz. Na dole mamy spodenki, które i w tym wypadku możemy śmiało sklasyfikować jako minimalizm i „surowy” wygląd, w końcu poszarpane u dołu krawędzie mają nawiązywać do własnoręcznego odcięcia długich nogawek. Na stopy, idąc po drodze retro, przewidziałem postarzane trampki od Adidasa w niezmienionej od wielu dekad formie. Popuściłem wodze fantazji i wokół kostek pomyślałem, że warto założyć…oj tak, ZNOWU retro-sport rzecz – wysokie skarpetki nawiązujące do koszykówki w latach jej świetności. Mam nadzieję, że moje wybory po tym opisie stały się dla Was logiczne i spójne 🙂 Powodzenia w przeżyciu lata!

Przeczytaj koniecznie ->  Męskie inspiracje

Koszulka – LEVI’S, Spodenki – TOPSHOP, Buty – ADIDAS, Skarpety – NANUSHKI

 

Adrian / The-Bigwig

Ubranie na lato dla dziewczyny?! – Casualism Moda

Ubranie na lato dla dziewczyny?!
5 z 31 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *