Warto kupić – Bluza basic z H&M

Casualism – Blog Moda Męska – Bluza basic z H&M

H&M jaki jest każdy widzi – prezentuję rzeczy czasami dobre, czasami nieciekawe. Tym razem mam na Was czeka fajna bluza basic, której zdecydowanie niedobór odczuwałem co chwilę wychodząc z mieszkania. Tak więc krótki wpis, same fakty i tylko konkretnych kilka informacji.

 

hm

K L I K na bluzę!

Skład – polowa naturalna, połowa syntetyki. Nie odczuwam tego jako wadę, choć jednocześnie zalecam ostrożność, bo nie wszyscy reagują na syntetyki tak, tak jak reaguję ja. Wszystko zależy. Nie wiem także jak będą zachowywać się te bluzy po kilku założeniach i wypraniach. Ale w obecnej cenie powinniście dobrze nimi rotować i prać oraz zakładać stosunkowo nieczęsto. Jest cienka, raczej nazywam ją cieplejszą bluzką niż zwykłą bluzą. Dobre dopasowanie.

Koszt39,90 zł

Kolorów – na ten moment pięć

 

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Warto kupić – Bluza basic z H&M
4 z 5 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

 1. k Reply

  Po dosłownie dwóch, może trzech praniach, bluza się niezmiernie zmechaciła w sposób praktycznie eliminujący jej noszenie, chyba że ktoś aspiruje do miana Prawdziwie Ekskluzywnego Menela. Wzornictwo i kolory bardzo ładne, ale trwałość ją niestety, w mojej opinii, eliminuje.

  1. Peat Barleys Reply

   Dzięki za ostrzeżenie, bo znów chciałem zaryzykować. Kupiłem w podobnym składzie rok temu, po dwóch tygodniach bluza nie mogła być wypuszczana poza mieszkanie.

   1. The-Bigwig Post author Reply

    To jest najgorsze. Człowiek zadowolony z nowej rzeczy w szafie, a mijają dwa tygodnie i trzeba świętować pożegnanie.

  2. The-Bigwig Post author Reply

   Również wielkie dzięki za ostrzeżenie. Kupiłem jedną sztukę, po praniu się odezwę 😉 Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły. Czytelnicy zawsze czujni, dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *