Warto zobaczyć – Projekt jeansów wykonany przez…

Casualism – Moda Męska Casual – Projekt jeansów wykonany przez ZWIERZĘTA – ZOO JEANS

zoo-jeans.com

 

Bardzo ciekawa ciekawostka.

Grupa wolontariuszy tworzących Mineko Club wpadła na ciekawy pomysł zaprzężenia zwierząt niebezpiecznych – lwów, tygrysów i niedźwiedzi w porozumieniu z Kamine Zoo w Hitachi – do „pracy” nad surowym jeansem. Pracy przez zabawę – zwierzęta te dostały zabawki (opony, oraz gumowe piłki) owinięte denimem, którymi to miały się bawić tworząc na materiale swój wkład. Później materiał ten został użyty na uszycie spodni.

Jak widzicie na filmie zabawa dla zwierząt była przednia – a dla mnie efekt stworzony absolutną naturą jest genialny biorąc pod uwagę fakt jak powstała każda z dziur, zadrapanie czy zaciągnięcie materiału. Przesłanie i historia – ogromne tak.

zoo-jeans.com

Rozczaruję tych z Was, którzy ostrzą sobie zęby na takie spodnie jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało 😉 – przeznaczone są one tylko i wyłącznie jako przedmioty na aukcje charytatywne i pieniądze z licytacji wspomogą Kamine Zoo, oraz fundację chroniącą zwierzęta WWF.

zoo-jeans.com

I film…

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Warto zobaczyć – Projekt jeansów wykonany przez…
4.5 z 2 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *